דף הבית / חדשות / מרכז השטח החדש של עופר-אבניר והוסקוורנה – על השטח
Husqy-new-center

מרכז השטח החדש של עופר-אבניר והוסקוורנה – על השטח

מרכז השטח החדש של עופר-אבניר והוסקוורנה ממוקם בצמוד לשטח, מציע מגוון שירותים רחב ומציב סטנדרט חדש בשירות לרוכבי אנדורו

עופר-אבניר, יבואנית הוסקוורנה לישראל, חנכה בסוף השבוע את סניף השטח החדש באזור התעשייה של מודיעין – בצמוד לאזור רכיבת האנדורו הפופולרי של מרכז הארץ.

עם הגידול הדרמטי בתחום אופנועי האנדורו בעשור האחרון והפיכתו לתחום פנאי פופולרי ונפוץ, הקמתו של מרכז שירות כזה יותר ממתבקש. בישראל נמכרים בכל שנה יותר מ-1,300 אופנועי אנדורו מקצועיים חדשים לעומת כ-80 אופנועים בלבד ב-2005, כשרובם המכריע של הכלים החדשים משמשים לתחביב ולרכיבות פנאי ולא למרוצים. על-פי ההערכות, כיום נעים בשטחי ישראל כ-10,000 אופנועי שטח.

הסניף החדש, שממוקם ברחוב המכונאי 23 באזור התעשייה של מודיעין, ממוקם כאמור בלב אזור הרכיבה הפופולרי ביותר באזור המרכז, ומספיק לחצות את הכביש שמול הסניף כדי להיכנס לשטח. יש לכך משמעויות רבות, כמו למשל שמהסניף ניתן יהיה לצאת לנסיעות מבחן על כלים חדשים, וכן לקבל שירות דחוף במקרה שקרתה תקלה כזו או אחרת באמצע רכיבה.

מרכז השטח החדש של עופר-אבניר והוסקוורנה
מרכז השטח החדש של עופר-אבניר והוסקוורנה

מגוון השירותים שהסניף החדש מציג גדול ורחב: יש כמובן אולם תצוגה מפואר ורחב ידיים, בשטח של כ-1,500 מ"ר, שבו תצוגה של כל אופנועי הוסקוורנה – שטח וכביש – ושבו ניתן לרכוש כלי חדש וכאמור לצאת לנסיעת מבחן בשטח הצמוד או בכבישים הסמוכים. גם מחלקת הטרייד-אין והמשומשים של הוסקוורנה תעבור למתחם החדש, ובמקום תהיה תצוגת אופנועים משומשים גדולה. בנוסף, במקום חנות של אבזריון המציעה את כל ציוד השטח של SHOEI, אלפינסטארס ומותגים נוספים, כמו גם את ציוד הרכיבה והחלקים המשופרים המקוריים של הוסקוורנה עצמה. יש גם מוסך ומרכז שירות שמתמחה באופנועי שטח אך גם באופנועי כביש, ויש מחסן חלפים שבו ניתן למצוא חלפים שונים לאופנועי הסוקוורנה – במיוחד כאלו שעלולים להישבר ברכיבת שטח כמו מנופים, רגליות וכדומה, וכן חלקי בלאי כמו צמיגים, בלמים וכדומה.

אבל העניין הגדול במרכז השטח החדש הוא האפשרויות הרבות שהוא פותח בפני רוכבי שטח רבים. כך למשל, מרכז השירות החדש מציע לראשונה שירות אחסנת אופנועי שטח קבוע, בתשלום כמובן, כך שהרוכב יכול להגיע למרכז השירות, לעלות על ציוד רכיבה, ולצאת לשטח שכאמור נמצא ממול, בלי הצורך בלוגיסטיקה הכרוכה בהכנה ושינוע של אופנוע האנדורו. בסיום הרכיבה האופנוע חוזר לאחסנה בחניון הסגור והמאובטח, והרוכב יכול להשתמש במקלחת שבמקום ולהמשיך ליום העבודה. במהלך הימים שהאופנוע נמצא באחסנה ניתן לקבל שירותי מוסך כמו טיפולים, החלפת צמיגים וחלקים, וכן תיקון תקלות.

פרט לאלו, מרכז השירות החדש יציע שירותי השכרת נגררים, וכן ישמש כנקודת מוצא לטיולי מועדון Husqy Friends, לטיולי מועדון אחרים של קבוצת עופר-אבניר, וכן לפעילויות נוספות כמו הדרכות רכיבה, מפגשים והרצאות.

מגוון שירותים רחב ומקיף - כולל אחסנת אופנועי שטח
מגוון שירותים רחב ומקיף – כולל אחסנת אופנועי שטח

המרכז החדש יהיה פתוח בימי שישי, ואנשי עופר-אבניר מזמינים את רוכבי השטח – מכל המותגים – להשתמש במקום כבסיס ליציאה לרכיבות באזור. ניתן להחנות את הנגרר מול מרכז השירות בחניה מסודרת, ולהתלבש ולהתארגן לרכיבה במרכז – בתנאים נוחים ועם כיבוד קל. במידת הצורך מרכז השירות יספק שירות גם לאופנועים של מותגים אחרים. בעתיד הקרוב שירותי האחסון יפעלו גם בשבתות.

מרכז השטח החדש נבנה על-פי הסטנדרטים המחמירים של הוסקוורנה – גם מבחינת נראות וגם מבחינת השירותים שהוא מציע – ומעבר להיותו רחב ידיים הוא גם מרשים ומפואר. המרכז החדש מציב רף חדש בשירותים המוצעים לרוכבי השטח הרבים, ואנחנו מקווים מאוד שיבואנים נוספים ילכו בעקבות יבואני הוסקוורנה ויקימו מרכזי שירות כאלה – שמספקים מעטפת שירות רחבה ומלאה לרוכבי האנדורו.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק עופר-אבניר: "עם הסניף החדש במודיעין, אנו מציעים את הדור השלישי באבולוציית המכירה של אולמות התצוגה לרוכבי השטח. בעבר הרחוק נאלצו הרוכבים להגיע לסניפים שבתוך העיר, כשבהמשך התפתח הענף והחל לגעת ברוכבים בשטח עם שירותים בסיסיים כגון הדגמות רכיבה ומכירת אופנועים. הסניף החדש שאנו משיקים מציע מהפכה של ממש בתחום: One Stop Shop עם כל השירותים הדרושים כיום לרוכבי השטח ואף מעבר. והכי חשוב: במיקום הקרוב ביותר ללקוחות שלנו – במסלולי הרכיבה עצמם".

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

תגובה אחת

  1. Avatar

    אם ישכילו לפתוח מחלקת השכרת אופנועים הם יהיו על הגל!

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן