דף הבית / חדשות / נבחרת ישראל יוצאת למוטוקרוס האומות
karmi-maya

נבחרת ישראל יוצאת למוטוקרוס האומות

שלושת אלופי ישראל - זיו כרמי, אורן חסון ודן מאיה, יוצאים בסוף השבוע למסלול מג'ורה שבאיטליה לייצג את ישראל באולימפיאדת המוטוקרוס העולמית

בתמונה הראשית: דן מאיה וזיו כרמי; צילום: רונן טופלברג

בסוף השבוע הקרוב, 24-25.10.16, תתקיים אולימפיאדת המוטוקרוס העולמית – מוטוקרוס האומות. זהו אירוע מוטוקרוס גדול בארגון של ה-FIM, שבו מתחרות נבחרות מוטוקרוס מכל העולם, כל אחת ב-3 קטגוריות – MX1, MX2 ו-MX3. אל האירוע מגיעות מדי שנה נבחרות המוטוקרוס הטובות בעולם, מארה"ב, בלגיה, צרפת, ספרד, איטליה, אוסטרליה וכו'.

השנה תתקיים התחרות במסלול מג'ורה שבאיטליה, לא רחוק ממילאנו. על המסלול הזה אמר ג'רמי מק'גראת שזה "המסלול עם הפסיליטיז הטובים בעולם". הח"מ רכב על המסלול הזה, ויכול להעיד כי הוא בהחלט משובח.

זיו כרמי
זיו כרמי (צילום: ניר עמוס)

גם השנה, בפעם הרביעית ברציפות,  נבחרת ישראל משתתפת באירוע ושולחת שלושה נציגים – אחד לכל קטגוריה. יציאת הנבחרת מתאפשרת בזכות שיתוף פעולה שבין עמותת המוטוקרוס, התאחדות הכידונאים ומ.מ.ס.י – נציגת ה-FIM בישראל.

זיו כרמי ירכב ב-MX1 על גבי ק.ט.מ SX-F350 (מס' 106), דן מאיה ירכב על קוואסאקי KX-F250 (מס' 107) בקטגוריה MX2, ואורן חסון ירכב בקטגוריה הפתוחה MX3 על גבי הונדה CRF450R (מס' 108).

מטרת הנבחרת הישראלית: להעפיל לגמר B, מה שאומר להתברג בין 32 הנבחרות הטובות בעולם המוטוקרוס.

רז הימן יוצא מטעם מ.מ.ס.י כמנהל הנבחרת, כשמ.מ.ס.י מטפלת בהליך ההרשמה, בהנפקת רישיונות בינלאומיים בביגוד ליווי לרוכבים וברישום כתבים וצלמים. גיא אלמגור ילווה את הנבחרת מטעם התאחדות הכידונאים.

המרוץ ישודר בשידור חי באתר ה-MXON, בקישור. אנו כמובן נעדכן בתוצאות הישראלים.

בהצלחה!

דן מאיה
דן מאיה
אורן חסון
אורן חסון

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן