דף הבית / חדשות / נבחרת ישראל יוצאת לסיקס דייז בספרד
sixdays-team-013

נבחרת ישראל יוצאת לסיקס דייז בספרד

8 רוכבים ייצגו את ישראל בתחרות הסיקס דייז אנדורו שתיפתח בשבוע הבא בספרד

צילום: ניר עמוס

אוליפיאדת האנדורו – הסיקס דייז – תיפתח ביום שלישי הבא, 11.10.16, ותימשך שישה ימי רכיבה, עד יום ראשון 16.10.16. השנה תיערך התחרות הבינלאומית בנווארה – עיירה בצפון-מזרח ספרד, וכמו ברוב השנים האחרונות – גם השנה תצא משלחת ישראלית של רוכבי אנדורו להשתתף בתחרות התובענית.

8 רוכבים ייצגו השנה את ישראל, והם ירכבו על אופנועים של 3 יצרנים שונים – ק.ט.מ, הוסקוורנה והונדה. השמונה התאמנו בחודשים האחרונים באינטנסיביות, כולל אימונים משותפים רבים שכללו מאות קילומטרים של רכיבת אנדורו תובענית. כולם לוקחים את העניין ברצינות ומקווים להגיע להישגים טובים.

8 הרוכבים שייצגו את ישראל בסיקס דייז 2016
8 הרוכבים שייצגו את ישראל בסיקס דייז 2016

קבלו את נבחרת ישראל לסיקס דייז 2016:

תומר שמש

אלוף ישראל באנדורו בקטגוריית E1 ומנצח הרומניאקס בשנה שעברה, יוצא לסיקס דייז בפעם השלישית שלו. הוא ירכב על גבי ק.ט.מ 250EXC-F ומטרתו היא מדליית זהב. התברגות בין ה-10 הראשונים בקטגוריה תעשה אותו אדם מאושר.

נותני החסות של תומר שמש: ד.ל.ב מוטוספורט KTM ישראל, WP ישראל, סדנת האלופים, אופנועית, צמיגי מישלין, GU Energy, ו-ד. שגיא בטיחות בע"מ.

תומר שמש
תומר שמש

נמרוד חמו

נמרוד חמו יוצא לסיקס דייז בפעם השנייה שלו, וזאת מיד אחרי שזכה באליפות ישראל באנדורו בקטגוריה E2 היוקרתית, עם מאן מושלם של 7 ניצחונות ב-7 מרוצים. חמו נמצא בכושר שיא, הוא ירכב על הונדה CRF450R מוסב לאנדורו, והוא צפוי להיות מהמובילים שבין הישראלים.

נותני החסות של נמרוד חמו: מאיר חברה למכוניות ומשאיות, יבואני הונדה (HRC) צמיגי מישלין, פוקס הד ישראל, סיגנט, SPY.

נמרוד חמו
נמרוד חמו

זיו כרמי

הסגן של חמו בקטגוריה E2 בעונת 2016, רק חזר מווטוקרוס האומות וכבר יוצא לסיקס דייז אנדורו, בפעם השלישית שלו (מדליית כסף ב-2012, מדליית זהב ב-2014). גם כרמי נמצא בכושר מצוין, וגם הוא צפוי לככב.

נותני החסות של זיו כרמי: ד.ל.ב מוטוספורט KTM ישראל, אופנועית, סדנת האלופים, צמיגי מישלין, GU Energy, ד. שגיא בטיחות בע"מ, אקסאקט סופט, אור פיננסים, ב.ג בטחון הצפון.

זיו כרמי
זיו כרמי

דרור כהן

מתחרה האנדורו הוותיק יוצא לראשונה למרוץ בינלאומי, בגיל 35. כהן ירכב על גבי ק.ט.מ 350EXC-F בקטגוריה E2, ומטרתו לסיים במקום הגבוה ביותר שיצליח.

נותני החסות של דרור כהן: ד.ל.ב מוטוספורט, מובילי מעונה, קיק סטארט סוכנויות שלומי, High5 ישראל, פוקס הד ישראל.

דרור כהן
דרור כהן

גב סלע

גב סלע, עוד לא בן 18, מחזיק כנראה בתואר הישראלי שמשתתף בהכי הרבה מרוצים בינלאומיים. רשימה חלקית – רומניאקס, ראלי ויין, ראלי סרס, ראלי סרדיניה, ואת הסיקס דייז של שנה שעברה. זו הפעם השנייה שלו בסיקס דייז, הוא ירכב על גבי ק.ט.מ 250EXC-F בקטגוריה E1, ומטרתו – מדליית זהב.

נותני החסות של גב סלע: ד.ל.ב מוטוספורט KTM ישראל, Dirt-X KLIM, סדנת האלופים, שמני VALVOLINE, והמשפחה התומכת שלה הוא מודה במיוחד.

גב סלע
גב סלע

צוק סלע

אחיו של גב, בן 16 בלבד, וזהו המרוץ הבינלאומי הרביעי שלו השנה אחרי ראלי יוון, ראלי סרס והרומניאקס. צוק ירכב על גבי הוסקוורנה FE250 בקטגוריה E1. המטרה – להוציא מעצמו את המקסימום ולצבור ניסיון במרוצים בינלאומיים לעתיד.

נותני החסות של צוק סלע: עופר-אבניר יבואני הוסקוורנה, אבזריון, Sella Racing, והמשפחה התומכת.

צוק סלע
צוק סלע

בר נוב

הרוכב הצעיר והמוכשר של קבוצת המרוצים של הוסקוורנה ישראל, סיים השנה במקום השני בקטגוריה E1 באליפות ישראל באנדורו. נוב ירכב בסיקס דייז על הוסקוורנה FE501 בקטגוריה C3. מטרתו – להתברג ל-15 הראשונים.

נותני החסות של בר נוב: עופר-אבניר יבואני הוסקוורנה, אבזריון, האסקי שופ, צ'אמפ פקטורי סרוויס, מזור הנדסה.

sixdays-team-010

יואב שפירא

יואב שפירא, גם הוא מהרוכבים הצעירים והמבטיחים של ישראל, גם הוא עוד לא בן 18. ירכב בסיקס דייז על גבי הוסקוורנה FE250 בקטגוריה E1. המטרה: מדליית זהב.

נותני החסות של יואב שפירא: עופר-אבניר יבואני הוסקוורנה, אבזריון, Avisar, The Green Way, רזגל אנרגיה.

יואב שפירא
יואב שפירא

הרוכבים הישראלים יתחרו במסגרת של 3 קלאבים: תומר שמש, זיו כרמי וגב סלע – קלאב צ'אמפ פקטורי, נמרוד חמו, דרור כהן ורוכב נוסף שהמארגנים יציבו – קלאב, צוק בלי, בר נוב ויואב שפירא – קלאב האסקי.

נאחל לרוכבי הנבחרת הישראלית שנה טובה והצלחה מרובה במרוץ הקשה. אנחנו בפול גז נעקוב ונדווח על תוצאות הנבחרת על בסיס יומי, על-ידי נציגנו בסיקס דייז – הצלם ניר עמוס.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Yamaha-YZF-R3-2-112

קורס בוחנים טכניים לכלים תחרותיים

לראשונה מזה תקופה ארוכה יוצא לדרך קורס בוחנים טכניים לכלים תחרותיים שיאפשר לבוגריו להשתלב בתחום המרוצים כבוחנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO