דף הבית / חדשות / ניקי היידן נפצע קשה בתאונת אופניים
Hayden-2

ניקי היידן נפצע קשה בתאונת אופניים

הרוכב האמריקאי, אלוף MotoGP בעברו ורוכב סופרבייק עולמי בקבוצת הונדה בהווה, נפצע קשה באיטליה בעת אימון אופניים

ניקי היידן, הרוכב האמריקאי בן ה-35 שזכה בשנת 2006 באליפות ה-MotoGP ומתמודד מאז 2016 באליפות הסופרבייק העולמית בקבוצת המפעל של הונדה, נפגע היום בצהריים (רביעי) מפגיעת רכב פרטי באיטליה בעת שרכב על אופניו. על פי הדיווחים בכלי התקשורת שבאיטליה, היידן הובהל לבית החולים המקומי כשהוא סובל מפגיעה קשה בראש ובחזה.

ניקי היידן
ניקי היידן

כאמור, לאחר סבב הסופרבייק החמישי לעונת 2017 שהתקיים במסלול אימולה שבאיטליה בסוף השבוע האחרון, נשאר היידן באיטליה והחל בהכנותיו לקראת הסבב הבא שיתקיים בעוד כשבוע וחצי באנגליה, במהלכן יצא לאימון אופניים באזור החוף של העיר רימיני, ונפגע על ידי רכב חולף. השמשה הקדמית של הרכב נופצה לחלוטין כתוצאה מהפגיעה.

מעדכון שהגיע הערב מבית החולים נמסר כי היידן נמצא בטיפול נמרץ וסובל מפגיעת ראש. קבוצות הונדה השונות בטוויטר, כמו גם חברו מה-MotoGP קאל קראטשלו, צייצו הערב בטוויטר איחולי החלמה לניקי ותפילה לשלומו.

אם הפגיעה אכן חמורה כפי שזה נראה כרגע, קשה להאמין שהיידן יחזור להתחרות בעתיד. נותר אם כן לקוות שלא מדובר בפגיעת ראש חמורה מאוד, ושהוא יצליח לצאת מזה ולהחלים.

מערכת פול גז מאחלת לניקי היידן רפואה מהירה ושלמה!

הרכב שפגע בניקי היידן
הרכב שפגע בניקי היידן
האופניים של היידן לאחר הפגיעה
האופניים של היידן לאחר הפגיעה

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

5-Club-2-wheels-19

בשישי: מועדון החמש ישיק 2 אופנועים משופצים

מועדון החמש יקיים מחר בפתח תקווה השקה חגיגית של וספה ופנטיק משוחזרים ומשופצים משנות ה-70 וה-80; הכניסה חופשית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן