דף הבית / חדשות / נתפס ברשת: האתר החדש של פרוריידינג
Proriding 4

נתפס ברשת: האתר החדש של פרוריידינג

חברת הדרכות הרכיבה פרוריידינג משיקה אתר חדש, מודרני ואינפורמטיבי המספק מידע על פעילויות החברה

חברת הדרכות הרכיבה פרוריידינג של כפיר לוין משיקה אתר אינטרנט חדש הפורש את פעילויות החברה.

האתר החדש מספק מידע על קורסי הכביש והאדוונצ'ר שמציעה החברה, טיפים מקצועיים שכתבו חברי צוות ההדרכה, היכרות עם העומדים מאחורי ההדרכות ועוד.

בלב כל ההדרכות וכהמשך ישיר שלהן, ניתן למצוא באתר מידע על אקדמיית הבוגרים של פרוריידינג, בה בוגרי הקורסים ממשיכים לקבל ליווי דיגיטלי אחרי סיום הקורס המעשי. ההדרכה הדיגיטלית כוללת סרטוני וידאו, שיעורי בית לתרגול, וכן טיפים ועצות מקצועיות. שירות זה ניתן לבוגרים ללא עלות נוספת למשך שנה.

חברת פרוריידינג הוקמה לפני כ-2 עשורים, הכשירה רוכבים רבים פרטיים ומוסדיים, פועלת במישורים שונים מול גופי הממשלה השונים, ומשתפת פעולה עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב"ד) בפיילוט שבחן את הקשר בין הדרכות רכיבה מתקדמות כאמצעי לצמצום תאונות דרכים בקרב רוכבי דו-גלגלי.

לאתר החדש של פרוריידינג – לחצו על הקישור.

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן