דף הבית / חדשות / סוזוקי: 8 אופנועים חשמליים בשנים הקרובות
logo-suzuki

סוזוקי: 8 אופנועים חשמליים בשנים הקרובות

בסוזוקי מעדכנים על התוכניות לשנים הקרובות עם אופנוע חשמלי שיוצג בשנה הקרובה - הראשון מתוך שמונה שיוצגו עד לסוף העשור

בסוזוקי נכנסים לתחום החשמלי עם תוכנית להצגת שמונה כלים דו-גלגליים עם הנעה חשמלית עד לסוף העשור, כשהראשון מביניהם יוצג כבר בשנה הקרובה.

סוזוקי נוסדה בשנת 1903 כיצרנית של מכונות אריגה. בשנות ה-50 הפכה החברה לסוזוקי מוטור והתחילה בייצור של אופנועים ורכבים. בשנה האחרונה שמה של החברה עלה לכותרות כשפרשה מאליפות ה-MotoGP על מנת למקד את המשאבים בפיתוח הכלים המסחריים (מה עובר על סוזוקי?) ופיתוח העתיד החשמלי, כשנכון להיום אין לחברה כלים דו-גלגליים עם הנעה חשמלית למעט שותפות בפיתוח סוללות חשמליות נשלפות לכלים חשמליים.

כעת מציגים בסוזוקי את תוכנית הפיתוח לשנים הקרובות בהקשר הזה. עד תחילת שנת 2024 יציגו בסוזוקי דו-גלגלי חשמלי ראשון, ככל הנראה קטנוע. עד לשנת 2030 מתעדים בסוזוקי להציג שמונה כלים דו-גלגליים חשמליים, שישלבו גם אופנועים וגם קטנועים ויהוו רבע (25%) מסך הכלים של סוזוקי.

בשנה הנוכחית אנו מחכים למועד הגעתם לארץ של הוויסטרום 800DE החדש עם מנוע הטווין המקבילי החדש של סוזוקי בנפח 776 סמ"ק, 84 כ"ס וחישוק קדמי בקוטר 21″, וה-GSX-8S, נייקד ספורטיבי שחולק את פלטפורמת הוויסטרום.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Benelli TRK702

בנלי: בקרוב יוצג המחליף של ה-TRK502

בעתיד הקרוב יציגו בבנלי מחליף לרב המכר ה-TRK502, אשר ייקרא TRK552 ויקבל שדרוגים במנוע, במכלולי השלדה ובמערכות האלקטרוניות

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן