דף הבית / חדשות / סוזוקי: GSX-R1000 חדש בקרוב?
2015-Suzuki-GSX-R1000-ABS-03

סוזוקי: GSX-R1000 חדש בקרוב?

האם סוזוקי מתכננת להוציא אופנוע סופרבייק חדש אחרי למעלה משש שנים? שמועות ברשת מדווחות כי החברה היפנית אינה מתכוונת להישאר מאחור ותציג השנה GSX-R1000 חדש.

על פניו, לפחות בכל מה שקשור לרשת, מדובר בלא יותר משמועה. אין בכירים שמצוטטים, וחלק מהאתרים מסתמכים על שינויים באולמות התצוגה של חלק ממשווקי החברה, כדי לקבל את הדגם החדש. לא מן הנמנע כי ייתכן ומדובר לא פחות ברחשי ליבם של חלק מהעיתונאים מאשר שמועות מבוססות באמת. אלא שלמרות כל זאת, בראיון שערך רוג'ר היידן, המתחרה באליפות הסופרבייק האמריקאית עם סוזוקי (וגם אחיו של ניקי היידן, המתחרה ב-MotoGP), הוא צוטט אומר כי הוא מצפה בכיליון עיניים לעונת 2016, אז סוזוקי תציג R1000 חדש.

צעד כזה מצד סוזוקי הוא יותר ממתבקש, בטח אחרי תערוכת מילאנו האחרונה, בה זכינו לראות פריחה מחודשת של קטגוריית אופנועי ה-1,000 הספורטיביים. הגיוני כי סוזוקי לא תסכים להישאר מאחור זמן כה רב. לאחרונה משקיעה החברה מאמצים רבים בעולם המרוצים, בייחוד עם חזרתה לאליפות ה-MotoGP ואופנוע סופרבייק חדש לבטח יעזור לה גם במאמצה באליפות הסופרבייק העולמית. בתערוכת קלן האחרונה זכה הג'יקסר לשדרוג קל, אך בפועל לא שונה משמעותית מאז שנת 2009.

שמועות אחרונות דיברו על כך כי החברה מתכננת מחליף גם להיאבוסה הוותיק, ואם יש אמת בדבר נראה כי סוזוקי מתכננת להשקיע משאבים רבים במחלקת אופנועי הכביש שלה. אם אכן מדובר על דגם 2016, אנו משערים שבחודשים הקרובים פרטים כבר יתחילו לצוץ. חובבי הג'יקסר, הישארו מעודכנים.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

RX 300 2T My25 (8)

בטא מציגה את דגמי המוטוקרוס לשנת 2025

בבטא מציגים את דגמי המוטוקרוס של 2025 - ה-RX450 וה-RX300 הדו-פעימתי שמציע השנה יותר כוח ושלדה חדשה

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן