דף הבית / חדשות / סיקס דייז: הישראלים בתוצאות טובות אחרי יומיים
sixdays-1-2-016

סיקס דייז: הישראלים בתוצאות טובות אחרי יומיים

הישראלים ממוקמים במקום טוב, לפי הציפיות והמטרות; בר נוב נפצע ביום הראשון ונאלץ לפרוש

צילום: ניר עמוס

אתמול (ג') נפתח מרוץ הסיקס דייז – אולימפיאדת האנדורו העולמית השנתית, הפעם בעיירה נווארה שבצפון ספרד. 8 ישראלים משתתפים השנה בסיקס דייז, ב-3 קלאבים: זיו כרמי, תומר שמש וגב סלע בקלאב צ'אמפ פקטורי, בר נוב, צוק סלע ויואב שפירא בקלאב הוסקוורנה ישראל, ונמרוד חמו ודרור כהן בקלאב נוסף.

כעת, אחרי יומיים של רכיבה שכללו כמעט 600 ק"מ של התשות ו-6 ספיישלים שונים בכל אחד מן הימים, הישראלים ממוקמים פחות או יותר לפי הציפיות והמטרות שהציבו לעצמם, אם כי לטענתם יש עוד מקום לשיפור.

זיו כרמי
זיו כרמי – ראשון מבין הישראלים

היום הראשון היה במזג אוויר קריר, ועם קרקע יבשה שמעלה הרבה אבק ופודרה. הישראלים מדווחים שההתשות היו ברמה קלה, אולם הספיישלים מאובקים וכוללים שפע של אלמנטים מדוקטרינות שונות. כולם מציינים שיש עוד מקום לשיפור. ביום זה היו עסוקים הישראלים, בין היתר, בעקיפה של מתחרים חלשים מהם.

היום השני כבר היה במזג אוויר קר ועם גשם שירד לפרקים. המסלול היה אותו אחד של היום הראשון, והשילוב של הקרקע הטחונה עם הגשם לא הקל על התנאים. בשל תוצאות היום הראשון, הרוכבים הישראלים רכבו כשמסביבם רוכבים ברמתם, מה שהקל מעט.

בר נוב, רוכב הוסקוורנה, התרסק אתמול במהלך יום הרכיבה הראשון ונפצע בבטנו. הוא נלקח לבית-חולים מקומי ונכון לעכשיו הוא עדיין מאושפז, אם כי מצבו קל. נוב נאלץ לפרוש מהמרוץ בשל הפציעה, כאמור כבר במהלך היום הראשון.

יואב שפירא, גם הוא רוכב הוסקוורנה, פירק במהלך היום הראשון את הגלגל האחורי, כולל כל השפיצים שבו, ונאלץ לפרוש גם הוא מיום הרכיבה. ליום השני הוא לא זינק, וכעת נמצאים בני משפחה בדרך אליו עם חלפים לתיקון. נכון לעכשיו לא ברור אם יותר לו לזנק ליום השלישי.

מיקום הרוכבים הישראלים אחרי יום הרכיבה השני מתוך שישה:

151. זיו כרמי, ק.ט.מ
171. גב סלע, ק.ט.מ (בתמונה בראש הידיעה)
176. נמרוד חמו, הונדה
185. תומר שמש, ק.ט.מ
237. דרור כהן, ק.ט.מ
348. צוק סלע, הוסקוורנה

נמשיך לעדכן

גלריה מיום הרכיבה הראשון (צילום: ניר עמוס)

 

גלריית הישראלים מיום הרכיבה השני (צילום: ניר עמוס)

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FINAL-EMX_-scaled

ימאהה: בקרוב מוטוקרוס חשמלי?

מיזם הולנדי משותף למספר חברות הנעה חשמלית ולימאהה אירופה מתיימר להציג YZ250F חשמלי עד סוף השנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO