דף הבית / חדשות / סיקס דייז: 2 מדליות זהב לרוכבים ישראלים
sixdays-day6-053

סיקס דייז: 2 מדליות זהב לרוכבים ישראלים

זיו כרמי ונמרוד חמו זוכים במדליית זהב בסיקס דייז 2016; תומר שמש, דרור כהן וגב סלע זוכים במדליית כסף

צילום: ניר עמוס

ששת ימי הסיקס דייז – אולימפיאדת האנדורו – הסתיימו היום (א') עם 2 מדליות זהב לרוכבים ישראלים – זיו כרמי (ק.ט.מ) ונמרוד חמו (הונדה). תומר שמש, דרור כהן וגב סלע זכו במדליית כסף, ונכון לכתיבת שורות אלו צוק סלע זוכה במדליית ארד. 

זיו כרמי - מדליית זהב!
זיו כרמי – מדליית זהב!

אתמול, ביום החמישי למרוץ, יצאה השמש והקרקע התייבשה אחרי יממה וחצי של גשם ובוץ. ביום החמישי רכבו המתחרים על 5 ספיישלים, ובשילוב עם העייפות המצטברת היה זה יום הרכיבה הקשה ביותר בתחרות. היום השישי לתחרות היה קטע מוטוקרוס-ספיישל בודד בן כ-10 דקות, והוא פורמלי בלבד ולא שינה כמעט בכלום את התוצאות.

זיו כרמי מסיים במקום הראשון מבין הישראלים, במקום ה-142 בדירוג הכללי ובמקום ה-21 בקטגוריה C2. הזמן שלו, 3:53:41 ש', מזכה אותו במדליית זהב. גם נמרוד חמו זוכה בדליית זהב, כשהוא מסיים במקום ה-162 בדירוג הכללי בזמן מצטבר של 3:56:44 ש'.

גב סלע (ק.ט.מ) מסיים שלישי מבין הישראלים, במקום ה-172 הכללי בזמן של 4:00:27 ש', ונכון לעכשיו הוא זוכה במדליית כסף (אם יהיו שינויים – נעדכן). גם תומר שמש (ק.ט.מ) זוכה במדליית כסף, כשהוא מסיים במקום ה-179 בדירוג הכללי, בזמן של 4:00:40 – זמן מעט מאכזב עבורו. דרור כהן מסיים במקום ה-211 בזמן של 4:08:19, וגם הוא זוכה במדליית כסף, במרוץ הבינלאומי הראשון שלו.

נמרוד חמו - מדליית זהב!
נמרוד חמו – מדליית זהב!

צוק סלע (הוסקוורנה) מסיים במקום ה-322 בדירוג הכללי בזמן של 4:28:07 ש', והוא זוכה במדליית ארד.

יואב שפירא (הוסקוורנה – בתמונה בראש הידיעה) הצליח לסיים את היום השישי, ואף השיג תוצאות יפות ביום החמישי, אולם בשל היעדרותו מהיום השני הוא לא זוכה במדליה.

מבין המדינות, ארה"ב זוכה במקום הראשון, בריטניה במקום השני, צ'כיה בשלישי, שבדיה ברביעי ואסטוניה בחמישי. איטליה, שהייתה ממוקמת שנייה, חטפה עונשים וירדה הרחק לאחור.

גלריית תמונות של היום החמישי (צילום: ניר עמוס)

גלריית תמונות של היום השיישי (צילום: ניר עמוס)

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Husqvarna-701-2020-013

חדש בארץ: הוסקוורנה 701 אנדורו LR – לטווח ארוך

הוסקוורנה משיקה בישראל את ה-701 אנדורו LR בעל מיכל הדלק המוגדל ל-25 ליטרים וטווח רכיבה של עד 500 ק"מ; המחיר - 75 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO