דף הבית / חדשות / סנדרה גומז בדרך לישראל
Sandra Gomez

סנדרה גומז בדרך לישראל

רוכבת האקסטרים-אנדורו ואלופת העולם בטריאל תגיע ארצה, ביוזמה של Riders for Riders ובחסות עופר-אבניר, לסדרת פעילויות העצמה נשית

סנדרה גומז, אלופת העולם לשעבר בטריאל, תגיע לישראל בחודש הבא ותוביל טיול אנדורו בן יומיים של אחווה נשית.

האירוע יתקיים בסוף השבוע הראשון של ספטמבר, 6-7.09.19,  ובמרכזו העצמה נשית ברכיבה. גומז, אחותו של אלפרדו גומז שכבר ביקר בארץ, תעמוד בראש קבוצת רכיבה של 25 רוכבות שיזם ארגון Riders For Riders המפיק אירועים לרוכבי האנדורו בישראל, ובשיתוף עופר-אבניר – יבואנית הוסקוורנה בישראל.

סנדרה גומז היא רוכבת אקסטרים-אנדורו ואלופת העולם לשעבר בטריאל. גומז נחשבת לאחת מבכירות הרוכבות בעולם הספורט המוטורי, ואף הייתה לאישה היחידה שסיימה את תחרות הרומניאקס בקטגוריית הגולד.

גומז תגיע לישראל כאמור לטיול רכיבה עם רוכבות ישראליות בתאריכים 06-07.09.2019. האירוע יכלול שני ימי רכיבה, לינה, ארוחות הפתעות. המחיר לרוכבת מסובסד על-ידי הוסקוורנה-ישראל ועומד על 490 ש"ח. ההרשמה לכלים ברישוי צהוב בלבד, והרכיבה עם מיגון מלא וביטוח.

קובי גילון, סמנכ"ל השיווק בעופר-אבניר: "עופר-אבניר שמה לה למטרה את קידום הספורט המוטורי בישראל. אנו שמחים לקחת חלק באירוע משמעותי לקהילת הרוכבים והרוכבות בישראל. אין מתאימה מסנדרה גומז, אחת הרוכבות הטובות בעולם להוביל אירוע העצמה לנשים רוכבות".

איתמר ציפורי, Riders for Riders: "כשהקמנו את Riders for Riders חלמנו להנגיש את הספורט שהפך לדרך חיים בצורה שונה ומיוחדת. בשנים האחרונות אירחנו בישראל את מיטב הרוכבים הבינלאומיים ב-16 אירועי ענק, וזכינו להכיר להם קהילה ישראלית גדולה ומיוחדת. אנו גאים לארח בישראל אלופה אמיתית לסוף שבוע שכולו העצמה נשית, ספורט ולמידה, ולהעביר מסר של שוויון ועוצמה".

סנדרה גומז בפרולוג ברומניאקס
סנדרה גומז בפרולוג ברומניאקס

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

5-Club-2-wheels-19

בשישי: מועדון החמש ישיק 2 אופנועים משופצים

מועדון החמש יקיים מחר בפתח תקווה השקה חגיגית של וספה ופנטיק משוחזרים ומשופצים משנות ה-70 וה-80; הכניסה חופשית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן