דף הבית / חדשות / עופר-אבניר משיקה את סניף המסגר – בסימן אורבני

עופר-אבניר משיקה את סניף המסגר – בסימן אורבני

סניף המסגר החדש של עופר-אבניר יתמקד בקטנועים וברכיבה אורבנית, הוא בנוי ומעוצב בקפידה, ומציע נסיעת מבחן וירטואלית VR

עופר-אבניר, יבואנית סוזוקי, קימקו, פיאג'ו, אפריליה, מוטוגוצי, וספה והוסקוורנה, משיקה סניף נוסף בתל-אביב, ברחוב המסגר – במטרה לתת מענה לביקוש הגדל בעיר. הסניף החדש מתווסף לסניפים הקיימים ברחוב הסדנה וברחוב בגין בתל אביב, לסניף מודיעין שנפתח לאחרונה ולסניף חיפה. הסניף החדש הושק רשמית ביום חמישי שעבר.

עופר אבניר סניף המסגר
עופר אבניר סניף המסגר

אולם התצוגה החדש, הנמצא ברחוב המסגר 54 ומשתרע על-פני  שטח של 250 מ"ר, נבנה במשך חודשיים ועוצב במראה אורבני מתקדם. הסניף יציע חוויה ייחודית עם עמדות ה-VR החדשות שמציעות חוויית רכישה דיגיטלית מתקדמת על דגמים עירוניים כמו ה-קימקו AK550 ופיאג'ו MP3, עם עמדות קפה הפונות לרחוב, Wifi זמין ללקוחות וחנייה קרובה לרכב בתיאום מראש. אולם התצוגה החדש יציג את מגוון דגמי המותגים קימקו, פיאג'ו, וספה וסוזוקי.

סניף המסגר הוא אורבני ביסודו, ומתמקד בקטנועים של מותגי עופר-אבניר – סוזוקי, קימקו, פיאג'ו ווספה. במקום ישנו גם סניף אבזריון, כשגם הוא מתמקד בקטנועים וברכיבה אורבנית, אם כי ניתן למצוא בו גם ציוד כביש כללי.

עופר-אבניר, סניף המסגר, רחוב המסגר 54, תל-אביב.

צילום ועריכה: אסף רחמים

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן