דף הבית / חדשות / עכשיו זה רשמי: לורנזו עובר לדוקאטי
lorenzo

עכשיו זה רשמי: לורנזו עובר לדוקאטי

אחרי גל השמועות, עכשיו זה רשמי - בסוף העונה חורחה לורנזו עוזב את ימאהה ועובר לדוקאטי

השמועה של השבועות האחרונים מתבררת כנכונה: בסוף עונת 2016 של ה-MotoGP, חורחה לורנזו יעזוב את קבוצת ימאהה ויעבור לשורות קבוצת המפעל של דוקאטי.

חורחה לורנזו רוכב בשורות קבוצת המפעל של ימאהה החל מעונת 2008, ובאמתחתו 3 אליפויות עולם (2011, 2012, 2015) ו-41 ניצחונות. לאחרונה ישנם חילוקי דעות עם הקבוצה, בעיקר בגלל בן קבוצתו ולנטינו רוסי, והחלו שמועות על עזיבתו של לורנזו בסוף העונה ומעבר לקבוצת דוקאטי. לפני שעה קלה מודיעה קבוצת ימאהה כי בסוף עונת 2016 לורנזו עוזב את הקבוצה, ודקות לאחר מכן מודיעה דוקאטי כי החל מעונת 2017 לורנזו מצטרף לשורותיה לעונות 2017 ו-2018, וכך מסתיים גל השמועות הגדול. כך נראה את לורנזו רוכב במרוץ האחרון של העונה בוולנסיה על אופנוע כחול, ויומיים לאחר מכן, במבחנים הראשונים של 2017 על אותו המסלול, הוא כבר ירכב על אופנוע אדום.

בימאהה טרם פרסמו את שם הרוכב שיחליף את לורנזו בקבוצת המפעל, אך ייתכן ואחד מרוכבי קבוצת טק-3, קבוצת הלוויין של ימאהה – פול אספרגרו וברדלי סמית', יעלה כיתה לקבוצת המפעל.

המעבר של לורנזו לשורות דוקאטי מסקרן במיוחד, דווקא בגלל חוסר ההצלחה של ולנטינו רוסי עם האופנוע האיטלקי. יחד עם זאת, מאז הגיע ג'יג'י דלינייה מאפריליה לדוקאטי האופנוע עבר שינויים רבים, כולל שלדה חדשה וקונבנציונלית, וכיום קל הרבה יותר לרכב עליו כך שלורנזו בהחלט צפוי להישאר בחוד.

מעניין ה-MotoGP, ובהחלט נמשיך לעדכן.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Husqvarna-svartpillen-701-004

חדש בארץ: הוסקוורנה סווארטפילן 701

הסווארטפילן 701 - הסקרמבלר החדש במשפחת אופנועי הרטרו-מודרני של הוסקוורנה - הגיע ארצה; המחיר: 71 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO