דף הבית / חדשות / פאנטיק: דגמים חדשים על בסיס ימאהה
B_fantic-xe-125-3-4-ant

פאנטיק: דגמים חדשים על בסיס ימאהה

בפאנטיק מרחיבים את שיתוף הפעולה עם ימאהה ומציגים דגמי אנדורו ומוטוקרוס חדשים המבוססים על אופנועי האנדורו והמוטוקרוס של ימאהה

בפאנטיק הציגו במילאנו מבחר אופנועי 2 ו-4 פעימות חדשים, הנושאים מנועים שפותחו בימאהה, ומודיעים על חזרה לעולם המרוצים בעונת 2020.

B_fantic-xe-125-lat-dx

פאנטיק האיטלקית, שזכורה לנערי שנות ה-80 עם מספר דגמים שנמכרו בישראל, מרחיבה את שיתוף הפעולה שלה עם ימאהה. מה הקשר ליצרנית היפנית? ובכן, פאנטיק רוכשת את מנועיה ממוטורי מינראלי (Motori Minarelli), יצרנית מנועים איטלקית ותיקה, שנרכשו בתורם מימאהה.

בפאנטיק ירחיבו את מבחר מנועי ה-50 סמ"ק שתי פעימות ו-125 סמ"ק 4 פעימות, ויוסיפו 125 ו-250 סמ"ק שתי פעימות ומנועי ארבע פעימות – ככל הנראה גם בנפח 250 סמ"ק. כמו כן, ימאהה יעניקו להם גם מכלולים כאלו ואחרים, שטיבם לא פורט בהודעה, אם כי נראה שהכלים נשענים בכבדות על אופנועי ימאהה. המנועים, אגב, יעמדו בתקנות יורו 5.

בתערוכת מילאנו הציגו פאנטיק את דגם האנדורו XE125 (בתמונה בראש הידיעה) עם מנוע שתי פעימות, ושני דגמי מוטוקרוס שתי פעימות – XX125 ו-XX250. באותה העת הצהירו בפאנטיק על כוונתם להשתתף באליפויות מוטוקרוס ואנדורו מקומיות ועולמיות – ולשם כך שכרו את שירותיו של הארי אדמונדסון הבריטי, בנו של פול אדמונדסון האגדי.

דגם האנדורו צפוי יהיה להגיע לישראל לקראת חציו השני של 2020, עם תחילת שיווקו בעולם. נמשיך לעדכן כשיהיו פרטים נוספים.

B_fantic-xx-125-3-4-post

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

BMW R90S 1

נוסטלגיה: ב.מ.וו R90S

הב.מ.וו R90S היה הסמן הימני של אופנועי הספורט-תיור בשנות ה-70 - עם יכולות גבוהות בקו ישר, בכבישים המפותלים, בייחודיות של מנוע הבוקסר ובצביעה הדו-גונית

תגובה אחת

 1. Avatar

  מזכיר את הסוזוקי 250X של פעם
  ועושה חשק לחזור לפאנטיק אינדורו קומפישן 50 סמק
  שלא הרגיש בכלל קטן
  כדי שזה יצליח המחיר צריך להיות עממי כמו פעם
  ועם יכולת לנסיעה בכביש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן