דף הבית / חדשות / פול בולטון בדרך ארצה
20151015015357

פול בולטון בדרך ארצה

רוכב האקסטרים-אנדורו הבריטי המצטיין יגיע ארצה בחודש הבא לסדרת הדרכות רכיבה

הרוכבים הבינלאומיים מגלים את ישראל. פול בולטון, אחד מרוכבי האקסטרים-אנדורו המצטיינים בעולם, ומשתתף קבוע בתחרויות אקסטריo-אנדורו כמו הרד-בול רומניאקס, הרד-בול סי-טו-סקיי והארצברג-רודיאו, יגיע ארצה בחודש הבא, בין התאריכים 11-14.11.15, לסדרת הדרכות רכיבה בנושא אנדורו ואקסטרים-אנדורו.

פול בולטון ברד-בול רומניאקס
פול בולטון ברד-בול רומניאקס

המיזם להבאתו ארצה שייך לאיציק קלנר יחד עם דני אליקים ומוסך מוטוריקה. קלנר הכיר את בולטון ברומניאקס 2013, ומאז שמרו השניים על קשרי ידידות. מכיוון שבולטון נוהג להעביר הדרכות רכיבה באנגליה ובמדינות נוספות, השניים החליטו על סדרת הדרכות רכיבה גם לרוכבי ישראל, כאמור בשיתוף וחסות של מוסך מוטוריקה.

ההרשמה לימי ההדרכה פתוחה לרוכבי אנדורו מכל המותגים, והעלות היא 650 ש"ח ליום הדרכה מלא. פרטים מלאים ניתן לקבל אצל איציק קלנר בטל' 054-6448815.

בינתיים, אתם מוזמנים לראות את בולטון מקריין למצלמת הקסדה שלו את הפרולוג מרומניאקס 2014, וכן להיכנס לעמוד הפייסבוק שלו ולהתרשם:

https://www.youtube.com/watch?v=eCrDMcwk09I

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Yamaha-Tricity300-Tokyo-009

ימאהה: שיווק הטריסיטי 300 יתחיל בחודש הבא

שיווק הימאהה טריסיטי 300 יחל בישראל כבר בחודש יוני 2020 - חודש לפני שיווקו באירופה ובעולם; בימאהה מציעים 3 קיטים אופציונליים; המחיר - כ-43 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO