דף הבית / חדשות / פיג'ו מציגה מטרופוליס 400 מחודש
Copyright William CROZES @ ContiArt

פיג'ו מציגה מטרופוליס 400 מחודש

התלת-גלגלי של פיג'ו, המטרופוליס 400, מתחדש ומקבל התאמה לתקנות זיהום האוויר החדשות, מתיחת פנים עיצובים, פנסי LED, מסך TFT, ועוד שדרוגים

המטרופוליס 400, התלת-גלגלי של פיג'ו מקבל עיצוב חדש ושורת עדכונים לשנת 2020.

הקטנוע התלת-גלגלי של פיג'ו מתוכנן ומעוצב בצרפת, שם הוא מיוצר החל מ-2013. ב-2017 קיבל המטרופוליס עדכון והתאמה לתקנות יורו 4 (מבחן לגרסה זו – כאן) ואילו עכשיו מעדכנים פיג'ו את המנוע לעמידה בתקנות יורו 5 לזיהום אוויר ומחדשים את כל הכלי.

פיג'ו מטרופוליס משתדרג
פיג'ו מטרופוליס משתדרג

מנוע ה-LFE (ר"ת Low Friction Engine) ממשיך להיות צילינדר יחיד בנפח 399 סמ"ק, מקורר נוזל, עם 36 כ"ס ב-7,250 סל"ד, עם הזרקת דלק ותמסורת וריאטור ופונקציית דימום המנוע בעת עצירה. המתלה הקדמי של המטרופוליס לקוח מעולם המכוניות: שני מתלי עצם-עצה כפולה מחוברים לציר מרכזי ובו בולם הידראולי יחיד. מערכת הבלמים כוללת שלושה בלמי דיסק עם מערכת בלימה משולבת SBC (ר"ת Synchro Braking Concept), וכן מערכת ABS של קונטנינטל. בפיג'ו מציינים שבעת בלימת חירום יופעלו גם ארבעת המאותתים להגברת הנראות. למטרופוליס מערכת בקרת אחיזה בשלושה מצבים – עיר, ספורט וכבויה לגמרי.

העיצוב לוקח את השראתו מרכבי הדור החדש של פיג'ו, והמטרופוליס מקבל פנסי יום (DRL) הדומים ל-508 הסאלוני ופנסי LED היקפיים חדשים המשולבים בעיצוב חזית מחודש הכולל גריל קדמי בצבע הקטנוע. מסך ה-LCD הישן פינה מקומו למסך TFT מרכזי בגודל 5″ עם שעונים אנלוגיים משני צידיו – בדיוק כמו בפיג'ו 308 – וכן ממשק חיבור לטלפון הסלולרי. בנוסף, יש מפתח קרבה KEYLESS הפועל גם על מתג ההתנעה וגם על תאי האחסון. המטרופוליס ממשיך להגיע עם תאי אחסון מגוונים החל מתא בנפח 17 ליטרים מתחת למושב, ותא אחורי – שניהם נפתחים חשמלית – וגם תא כפפות קדמי.

טרם נקבע מועד הגעה לישראל. מחירו של הדגם הקודם עמד על 49,203 ש"ח, ואנו מצפים שמחירו של הדגם המחודש יהיה באותו האזור.

Copyright William CROZES @ ContiArt

Peugeot-Metropolis-2021 (7)

Peugeot-Metropolis-2021 (4)

Peugeot-Metropolis-2021 (6)

Peugeot-Metropolis-2021 (2)

Peugeot-Metropolis-2021 (1)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

תגובה אחת

  1. Avatar

    לא ראיתי אחד על הכביש.. עם תמחור כזה לחברה עם שוק חלש קשה למכור למרות המפרט המכובד

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן