דף הבית / חדשות / פיירובון X85R – קיט מרוצים לדוקאטי פניגאלה
Pierobon-X85-007

פיירובון X85R – קיט מרוצים לדוקאטי פניגאלה

יש לכם דוקאטי פניגאלה? בפיירובון מציעים לכם לבנות אופנוע מרוץ מושחז על-בסיס המנוע המקורי; אקזוטיקה איטלקית

פיירובון היא חברה איטלקית אשר הוקמה על-ידי ריקארדו פיירובון כבר בשנת 1952, במטרה לייצר שלדות מרוץ ומכלולי קצה לאופנועים קיימים. עם הזמן התפתחה החברה והחלה לייצר אופנועי אבטיפוס משלה, תוך המשך פעילות בייצור שלדות כאשר היא מתרכזת בדוקאטי בפרט.

חברת פיירובון לא סתם עוסקת באופנועי דוקאטי. החברה ממוקמת ברובע פניגאלה שבבולוניה, לא רחוק ממפעל דוקאטי, והיא עובדת צמוד עם דוקאטי במטרה להשביח את אופנועי החברה כדי ליצור מכונות מרוץ מושחזות ומשובחות. לפיירובון יש גם בית מלאכה שבו עובדים עם מתכות, כשהם מקפידים להשתמש במתכות האיכותיות ביותר שיש בנמצא.

קיט ה-X85R - כאן ללא מעטפת הקרבון
קיט ה-X85R – כאן ללא מעטפת הקרבון

כיום, בעודה מחזיקה ברפרטואר עשיר של חלקים ושופרים ושל קיטים שלמים לאופנועים מתוצרתה על-בסיס מנועי דוקאטי קיימים, היא מכריזה על ה-X85R – קיט אופנוע שלם למנועי הסופרקוואדרו של דוקאטי הקיים בפניגאלה 899 \ 959 \ 1199 \ 1299. הקיט כולל את כל מה שמסביב למנוע: שלדת צינורות מפלדת כרומולי, תיבת אוויר, עריסה אחורית, רגליות ותמיכה לאלקרוניקה. את הזרוע האחורית ומיכל הדלק ניתן להחליף לכאלו מתוצאת החברה, או להשתמש באלו המקוריות של דוקאטי.

השלדה של פיירבוון עשויה פלדת כרומולי בשילוב עם חלקי אלומיניום בעיבוד CNC. פיירובון מספקים גם  כנפי קרבון אווירודינמיות שמתחברות לפלסטיקה המקורית או למעטפת הקרבון של פיירובון.

פיירובון מתגאה בעריסה קלה במשקל 700 גרם בלבד, שבשילוב עם הקיט השלם ופלסטיקת הקרבון ייצרו מכונת מלחמה למסלול. לקחת את הטוב מאוד ולהפוך אותו למשובח.

אגב, קיט ה-X85R נקרא כך כמחווה למייסד החברה, ריקארדו פיירובון, לכבוד יום הולדתו ה-85. המחיר, אם שאלתם, לא מפורסם אלא ניתן לכל רוכש באופן נפרד על-פי המפרט שבו הוא בוחר. בכל מקרה, זול זה לא.

אנחנו ממליצים לכם לפנות כמה דקות ולשוטט באתר של פיירובון. יש שם כמה מוצרים אקזוטיים ששווה להתעכב עליהם.

Pierobon-X85-008

Pierobon-X85-004

Pierobon-X85-003

Pierobon-X85-002

Pierobon-X85-006

Pierobon-X85-005

Pierobon-X85-007

אודות רון לב

רון לב
על דו-גלגלי עוד מרחם אימו, חולה בטיניטוס האגזוזים ומכור לרעידות המנוע. עדיין לא נמצאה תרופה

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן