דף הבית / חדשות / צפו: ק.ט.מ 790 אדוונצ'ר R ראלי בפול גז
KTM-790-ADV-R-RALLY-003

צפו: ק.ט.מ 790 אדוונצ'ר R ראלי בפול גז

גרסת הראלי של גרסת השטח של הק.ט.מ 790 אדוונצ'ר R בהפגנת יכולות עם כריס בירץ' באוכף

 

ק.ט.מ הוציאו גרסה קרבית עוד יותר לגרסה הקרבית של ה-790 אדוונצ'ר – 790 אדוונצ'ר R ראלי. Travel capable rally bike כהגדרתם – אופנוע ראלי עם יכולות אדוונצ'ר.

גרסת הראלי תיוצר ב-500 יחידות בלבד בכל העולם. ההבדל העיקרי הוא במערכת המתלים. גרסת הראלי מקבלת את בולמי ה-WP XPLOR PRO שמוסיפים מהלך גלגלים של 30 מ"מ בכל צד, וכתוצאה מכך גובה המושב מטפס ל-910 מ"מ. בנוסף יש מערכת פליטה של אקרפוביץ', מגני מיכל דלק מקרבון וקוויקשיפטר להעלאת הילוכים כסטנדרט. רוחב הגלגלים והצמיגים צר יותר לתנאי שטח טכניים, המושב שונה וקשיח יותר, ויש רגליות קרביות יותר. האופנוע כולו מגיעה בצביעה וגרפיקה שונה ומשקף בהיר. אגב בולמים, לפי ק.ט.מ המערכת דומה לזו המורכבת על גרסת ה-450 ראלי התחרותית.

כריס בירץ' האגדי – פרזנטור תחום האדוונצ'רים בק.ט.מ – דגמן לסרטון המצורף, שיצא בימים האחרונים. הוא תיאר את הלחץ שהופעל על-ידי אנשי ההפקה לקפוץ גבוה יותר ומהר יותר, אל מול אנשי ק.ט.מ שניסו לשמור על האקזמפלר הבודד שלהם בחיים.

צפו בסרטון:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Vespa-GTS300-HPE-001

חדש בארץ: וספה GTS 300 בגרסת הומאז' למרוצים

הווספה GTS 300 בגרסת Racing Sixties מעוצבת בהשראת עולם המרוצים של שנות ה-60; המחיר: 34 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO