דף הבית / חדשות / קאוואסאקי מפתחת אופנוע ספורט חשמלי
קאוואסאקי נינג'ה חשמלי E2

קאוואסאקי מפתחת אופנוע ספורט חשמלי

נראה כי אחרי שקוואסאקי סיימה להתעסק עם מנוע בעירה פנימית מוגדש, כעת היא מפנה מאמצים לעבר אופנוע חשמלי. לאחרונה הגישה החברה כמה וכמה פטנטים לאופנוע ספורט חשמלי, ואף כבר רשמה שמות של שני דגמים.

פעילותה של קאוואסאקי בתחום הפטנטים, בו הגישה לא פחות מ-10 פטנטים לאחרונה, העלתה אותה בחזרה על הרדאר. אמנם החברה מתעסקת עם רעיון של אופנוע חשמלי כבר מספר שנים והיא הגישה בעבר תכנונים ופטנטים, אך רמת ההתעסקות לאחרונה מצביעה על עבודה ממשית, בטח כשהחברה רושמת שמות של שני דגמים – נינג'ה E2 ונינג'ה E2R.

על פי השרטוטים שהוגשו ניתן לראות כי רוב התכניות הן עבור אופנוע ספורטיבי בעל שלדת צינורות, כשבחלק מהתכניות יחידת הזנב מתפרקת בקלות על מנת לאפשר החלפת סוללה. פטנט מעניין במיוחד, הוא מערכת מצמד וגיר המופעלים על ידי לחץ שמן.

היצרניות הגדולות משתעשעות לא פעם עם התחום החשמלי, ולאחרונה הארלי-דיווידסון עושה צעדים משמעותיים בכיוון. יהיה מעניין לראות באיזה כיוון קאוואסאקי תבחר ללכת. נמשיך לעדכן.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

image001

מבצעי אבזריון בחוה"מ פסח

רשת האביזרים 'אבזריון' יוצאת בסדרת מבצעים לכבוד חג הפסח - לרוכבי כביש ורוכבי שטח; סניף מודיעין במהלך חול המועד פסח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO