דף הבית / חדשות / קוואסאקי חשמלי: עכשיו יש גם שם רשמי
Kawasaki-EV

קוואסאקי חשמלי: עכשיו יש גם שם רשמי

בקוואסאקי מגיעים לישורת הפיתוח האחרונה לדגם החשמלי וחושפים סדרה של סרטונים; וגם נעים להכיר, יש לו שם - EV Endeavor

קוואסאקי הציגו בתערוכת מילאנו את הבסיס לנינג'ה החשמלי העתידי. עכשיו הדגם כבר מוכן לחשיפה המלאה והרשמית, והוא יישא את השם EV Endeavor.

בקוואסאקי ממשיכים את פיתוח הנינג'ה החשמלי, שנחשף בתערוכת מילאנו בשנה שעברה. הדגם, והחיבור שלו למשפחת הנינג'ה, מביא את קוואסאקי לדבר על הנאה, חוויה, התרגשות – כל המילים שלקוח נינג'ה טיפוסי מבין. זה הקהל שהם מאמינים שיגיע אליהם, הרוכבים שצריכים את החוויה.

החוויה החדשה תתעצם לדעתם עם החלפת הילוכים קונבנציונלית. בקוואסאקי מציעים ארבעה הילוכים שמאפשרים לרוכב להרגיש בבית. ההינע הסופי יתבצע בעזרת שרשרת ולא על-ידי רצועה. שימו לב בסרטון, לרוכב יש ידית – הנלחצת באגודל שמאל – השולטת על בלימת המנוע החשמלית ואגירת חשמל. האופנוע בסרטונים מזכיר בממדיו את הנינג'ה 650 של קוואסאקי.

בקוואסאקי קוראים לדגם EV Endeavor – מאמץ חשמלי, ומשחררים סדרה של סרטונים שלא מגלים הרבה, אבל כן מקדמים אותנו למועד החשיפה שלו ולקבלת עוד מתמודד בקטגוריית אופנועי הספורט החשמליים.

לקוואסאקי החשמלי יש גם הילוכים:

הוא גם מאיץ:

ואם זה מעניין, הנה הסוללה:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Fantic-XE300-02

חדש בארץ: פנטיק XE300 דו-פעימתי

ה-XE300 - אופנוע האנדורו 300 עם המנוע הדו-פעימתי מוזרק הדלק החדש של פנטיק - מגיע לישראל ויושק באירוע חגיגי ביום שישי הקרוב; המחיר: 69 אלף ש"ח

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן