דף הבית / חדשות / קוואסאקי תציג בקרוב טכנולוגיה היברידית
Kawasaki-Hybrid-Patent (2)

קוואסאקי תציג בקרוב טכנולוגיה היברידית

פטנט שנחשף מראה שבקוואסאקי מנסים להביא לעולם הדו-גלגלי טכנולוגיית הנעה היברידית המשלבת מנועי בנזין וחשמל

פטנט חדש מראה שבקוואסאקי מנסים ליצור טכנולוגיה המשלבת מנוע בעירה פנימית עם מנוע נוסף חשמלי, היוצר את השילוב ההיברידי המוכר מעולם כלי הרכב הפרטיים.

בקוואסאקי מתפארים ביצירה החשמלית האחרונה שלהם, ה-EV Endeavor – נינג'ה כל-חשמלי המגיע עם ארבעה הילוכים לחידוד החוויה הספורטיבית והמוכרת. רישום הפטנט שהוגש על-ידי קוואסאקי מראה עוד כיוון מעניין, המוכר מעולם כלי הרכב המודרניים, ומשלב מנוע בעירה פנימית רגיל יחד עם מנוע חשמלי נוסף המשמש המשמש למהירויות נמוכות.

למעשה, חשיפת הפטנט מציגה באור חדש את האופנוע החשמלי המוזכר לעיל, ומעלה את השאלה האם היפנים ישלבו את היכולת החשמלית שנחשפה דרך הטכנולוגייה ההיברידית. כמובן שמדובר כאן על מנוע חשמלי קטן מאוד שיכול להניע בכוחות עצמו במהירויות נמוכות בלבד ולמרחק מוגבל. במהירויות גבוהות יותר מנוע הבעירה הפנימית תופס פיקוד וגם מטעין את המצבר החשמלי.

הטכנולוגיה ההיברידית הוכיחה את עצמה בכלי רכב פרטיים ולמעשה הפכה למעט מובנת מאליה, אך טרם נראתה באופנועים. הדרך של קוואסאקי מאוד מעניינת ונמשיך לצפות לפרטים נוספים בעניין.

Kawasaki-Hybrid-Patent (3)

Kawasaki-Hybrid-Patent (1)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    הכי טוב שיכול להיות, גם וגם.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן