דף הבית / חדשות / קימקו: דו ותלת-גלגליים חדשים על בסיס מנוע ה-550
KYMCO-Milan-002

קימקו: דו ותלת-גלגליים חדשים על בסיס מנוע ה-550

קימקו חושפת את ה-CV2 ו-CV3 - קונספטים דו-גלגלי ותלת-גלגלי על פלטפורמת ה-AK500 עם מנוע הטווין המקבילי, וגם חושפת אקסייטינג 400 חדש

קימקו חושפת במילאנו צמד מקסי-סקוטרים המבוססים על פלטפורמת ה-AK550 – ה-CV2 וה-CV3, כשה-CV2 הוא מקסי-סקוטר ספורטיבי-אדוונצ'רי, ואילו ה-CV3 יושב על פלטפורמת ה-CV2 אולם בקונספט חדש של קימקו – תלת-גלגלי.

ה-CV2 הדו-גלגלי וה-CV3 התלת-גלגלי
ה-CV2 הדו-גלגלי וה-CV3 התלת-גלגלי

הפלטפורמה מגיעה כאמור מה-AK55, עם מנוע טווין מקבילי המפיק כ-54 כ"ס, שלדת אלומיניום, בולם אחורי מאוזן ופרונט הפוך מלפנים. ה-CV2 הוא למעשה עבודת גוף חדשה על הפלטפורמה המכאנית של ה-AK55, כשהקונספט מכוון לעיצוב מודרני וספורטיבי על גבול האדוונצ'רי.

ה-CV3 מציע את אותו העיצוב, אולם בקונספט תלת-גלגלי – תחום חדש לחלוטין אצל קימקו. מערכת המתלה הקדמי כוללת צמד בולמים קונבנציונליים בגל צד, כלומר 4 בולמים קדמיים בסך הכל, וכן צמד גלגלי "13.

העניים הגדול ב-CV2 וב-CV3 הוא המודולריות. בקימקו מציעים מגוון רחב מאוד של אביזרים שמאפשרים להתאים אישית את צמד המקסי-סקוטרים לצרכי הרוכב, כמו למשל משענות גב, מדרסים לילדים, ארגזים שונים, ואפילו גג. מעניין.

גם ה-CV2 וגם ה-CV3 הוצגו במילאנו כדגמי קונספט בלבד, אולם הם נראים בשלים ומוכנים לייצור, וקרוב לוודאי שיעברו לייצור סדרתי בחודשים הקרובים.

ה-CV3 התלת-גלגלי החדש של קימקו - כרגע קונספט בלבד
ה-CV3 התלת-גלגלי החדש של קימקו – כרגע קונספט בלבד
וכאן עם גג
וכאן עם גג

פרט לצמד ה-CV2 ו-CV3 הציגה קימקו מתיחת פנים לאקסייטינג 400, שאינו מגיע ארצה. האקסייטינג 400 מקבל השנה מתיחת פנים עיצובית ופנסי LED קדמיים, כשהפלטפורמה המכאנית נשארת זהה עם אותו מנוע סינגל 400 סמ"ק.

ה-CV2 החדש של קימקו
ה-CV2 החדש של קימקו
וכאן מאובזר יותר
וכאן מאובזר יותר
קימקו אקסייטינג 400 - מתיחת פנים ל-2018
קימקו אקסייטינג 400 – מתיחת פנים ל-2018

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Honda-CRF450L-Launch-019

חדש בארץ: הונדה CRF450L

ה-CRF450L, הדו-שימושי הקרבי של הונדה הבנוי על-בסיס ה-CRF450R, הגיע ארצה; המחיר: 68 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO