דף הבית / חדשות / קימקו חושפת: סופרבייק ונייקד חשמליים
KYMCO SuperNEX (3)

קימקו חושפת: סופרבייק ונייקד חשמליים

בקימקו חושפים את ה-SuperNEX וה-RevoNEX העדכניים - אופנועי ספורט וסופר-נייקד חשמליים עם גיר שישה הילוכים ותאוצה ל-250 קמ"ש בפחות מ-11 שניות

בקימקו חושפים בתערוכת מילאנו 2022 את הסופרנקס (SUPERNEX) והרבונקס (RevoNEX) – סופרבייק ונייקד חשמליים עם מכלולי קצה, עיצוב רדיקלי וטכנולוגיה מתקדמת.

בתערוכת מילאנו 2018, בדיוק לפני 4 שנים, הציגו בקימקו את העתיד החשמלי של החברה. אז זה היה הסופרנקס-קונספט (שכיום נראה אחרת), ה-Ionex, וה-RevoNEX – קונספט-נייקד-קרבי, שהוצג ב-2019. כעת, בתערוכת מילאנו 2022, מציגים בקימקו את הגרסה העדכנית וכנראה הסופית של שניהם – סופרבייק מודרני עם מנוע חשמלי חזק, הילוכים ידניים ועיצוב עם טכנולוגיית כוורת.

קימקו RevoNEX - סופר-נייקד חשמלי
קימקו RevoNEX – סופר-נייקד חשמלי

בקימקו לא חושפים נתונים על המנוע, למעט העובדה שהוא חשמלי ושיש לו מצמד מחליק, שכולל קוויקשיפטר המאפשר העברת הילוכים בלי שימוש במצמד ובלי לסגור את הגז. המשמעות של זה היא שיש לו תיבת הילוכים ידנית – כמו באופנוע ספורט רגיל – עם שישה הילוכים. בקימקו יוסיפו אופציה לצליל מנוע מלאכותי. כן פורסמו נתוני ביצועים לגרסת הסופרבייק, כאשר מעמידה ל-100 קמ"ש יידרשו 2.9 שניות, ל-200 קמ"ש 7.5 שניות, ולמהירות המרבית שמוגבלת ל-250 קמ"ש יידרשו בסך הכל 10.9 שניות.

חבילת האלקטרוניקה נקראת FEP (ר"ת Full Engagement Performance), והיא כוללת את כל הבקרות האפשריות לתנועה, לפנייה ולבלימה. למנוע יש 4 מצבי רכיבה לבחירת הרוכב, ויש כמובן מסך TFT גדול ותאורת LED היקפית.

אין נתונים על מכלולי השלדה, אך העיצוב כולל כנפונים – שכוללים את המאותתים – לטובת כוח הצמדה במהירויות גבוהות, ופיירינג שמזכיר כוורת, המאפשר מעבר אוויר לקירור הסוללה.

בקימקו שומרים את הקלפים קרוב לחזה ולא חושפים פרטים נוספים, אך קרוב לוודאי שנראה בשנתיים הקרובות את שתי הגרסאות החשמליות על הכביש הציבורי וכן על והמסלולים.

קימקו SuperNEX
קימקו SuperNEX

KYMCO SuperNEX (2)

KYMCO SuperNEX (4)

KYMCO SuperNEX (5)

KYMCO RevoNEX (1)

KYMCO RevoNEX (3)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

5-Club-2-wheels-19

בשישי: מועדון החמש ישיק 2 אופנועים משופצים

מועדון החמש יקיים מחר בפתח תקווה השקה חגיגית של וספה ופנטיק משוחזרים ומשופצים משנות ה-70 וה-80; הכניסה חופשית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן