דף הבית / חדשות / קלן: מתיחת פנים ושיפורים לקוואסאקי Z1000SX
KME 2289 Dolomites
KME 2289 Dolomites

קלן: מתיחת פנים ושיפורים לקוואסאקי Z1000SX

ה-Z1000SX של קוואסאקי מקבל מתיחת פנים שמקרבת אותו לסדרת הנינג'ה, וגם שיפורי ארגונומיה, אלקטרוניקה ובולמים

קוואסאקי משדרגת את אופנוע הספורט-תיור שלה – ה-Z1000SX, ומתאימה אותו יותר לייעודו – ספורט-תיור למרחקים ארוכים, בהרכבה עם ציוד.

החברה טוענת שאחרי מחקר בקרב לקוחות ה-SX, התוצאה הייתה שאחד הגורמים הדורשים שיפור הוא מיגון הרוח. לכן מהשנה יש משקף 'דאבל באבל', שגם מתכוונן לגובה. פרט לכך, כדי להגביר את התאורה, החל מהשנה ה-SX מקבל פנסי LED קדמיים, שלטענת קוואסאקי מאירים פי 1.4 יותר מנורות ההלוגן הרגילות.

קוואסאקי Z1000SX דגם 2017
קוואסאקי Z1000SX דגם 2017

מבחינת ארגונומיה, בקוואסאקי מציידים את ה-SX במושב חדש, נוח יותר גם לרוכב וגם למורכב. יש גם תושבות ארגזי צד חדשות, נקיות יותר במראה, ומעתה כיוון עומס הקפיץ בבולם האחורי מתבצע על-ידי ברז חיצוני.

מערכת הזרקת הדלק חדשה, יש מחשב ניהול מנוע חדש, ויש חיישן אינרציה ב-6 צירים – כמו בהרבה אופנועי כביש חדשים. בקרת ההחלקה מגיעה כסטנדרט, וגם מערכת ABS מתקדמת לפניות, ויש 3 מצבי ניהול מנוע ואספקת כוח. לוח השעונים מקבל תצוגת הילוך נבחר, ויש תאורה להחלפת הילוך גם בנורה עצמאית וגם על מחט הסל"ד. המנוע, אגב, מקבל ל-2017 קלאץ' מחליק – גם כן פריט שהפך כמעט סטנדרטי השנה. לסיום הפרק המכאני נספר כי הבולמים עברו כיול מחדש, לצד הספורטיבי דווקא.

לסיום, ה-Z1000SX מקבל מתיחת פנים עיצובית קלה, עם אוריינטציה חזקה למשפחת הנינג'ה הספורטיבית.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

65479_TE 300i Jarvis Edition 2020

חדש בארץ: הוסקוורנה TE300i בגרסת ג'ארוויס

ההוסקוורנה TE300i הגיע ארצה בגרסת מחווה לאלוף האקסטרים-אנדורו גראהם ג'ארוויס הכוללת תוספות מכאניות ועיצוביות; המחיר: 74 אלף ש"ח

תגובה אחת

  1. Avatar

    כיוון עומס הקפיץ בבולם האחורי ע"י ברז חיצוני זה לא משהו חדש בדגם הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO