דף הבית / חדשות / ק.ט.מ: גרסה שלישית ל-1290 סופר אדוונצ'ר
ק.ט.מ 1290 אדוונצ'ר S
ק.ט.מ 1290 אדוונצ'ר S

ק.ט.מ: גרסה שלישית ל-1290 סופר אדוונצ'ר

בק.ט.מ הציגו שתי גרסאות חדשות ל-2021 של ה-1290 סופר אדוונצ'ר - S ו-R; על-פי התחזיות, תהיה גרסה שלישית פשוטה יותר

בק.ט.מ מתכננים גרסה שלישית של ה-1290 סופר אדוונצ'ר, בסיסית יותר, אשר תגיע ללא מערכת הרדאר, ללא מגנים וללא בולמים סמי-אקטיביים חשמליים. 

בק.ט.מ הציגו השנה את הגרסאות החדשות לשנת 2021 של ה-1290 סופר אדוונצ'ר. לכביש, עם גלגל 19″ מלפנים, יש את גרסת ה-S. לדגם הזה יש בקרת השיוט אקטיבית שפותחה בשיתוף עם בוש, מבוססת רדאר, אשר שומרת מרחק מרכבים אחרים בהתאם לאחת מחמש התוכניות האפשריות שאותן ניתן לבחור ממתג על הכידון. בנוסף, יש מערכת מתלים סמי-אקטיבית של WP מדגם APEX, כשכעת המערכת מתחשבת בנתונים המלאים של האופנוע, כולל תאוצות, כוחות ומומנטים ב-6 צירים, וכמובן זווית ההטיה של האופנוע.

גרסת ה-R מאופיינת כמובן בחישוקי שפיצים בקוטר "21 ו-"18 טיובלס ובולמי WP XPLOR עם מהלך קדמי ואחורי של 220 מ"מ, מתכווננים ידנית.

ההערכות בתחום רומזות על גרסה שלישית שצפויה לצאת בקרוב, על-בסיס דגם ה-S. גרסה זאת (שתקרא בפשטות 1290 סופר אדוונצ'ר) תוריד את מערכת הרדאר ותגיע עם מערכת בולמים מכאנית-הידראולית ולא חשמלית. הורדת הפריטים האלו תאפשר הפחתה של כ-5 ק"ג מהמשקל הסופי וכמה אלפי שקלים מהמחיר הכולל. שאר המכלולים, לרבות מנוע הווי-טווין בנפח 1,301 סמ"ק המפיק 160 כ"ס ו-14 קג"מ, יישארו בדגם ה'בסיסי'.

שני דגמי הק.ט.מ 1290 סופר אדוונצ'ר S ו-R צפוים להגיע ארצה בחודשים הקרובים, כאשר עד אז נדע את כל הפרטים על הגרסה השלישית. מחירים טרם נקבעו.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    אנחנו רוצים מנוע חזק ומערכות בטיחות להגנה על הרוכב, כל השאר לא ממש מעניין.
    אפשר משהו בפחות מ 100K? תודה.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן