דף הבית / חדשות / ק.ט.מ והוסקוורנה: מוטוקרוס חשמלי בשנה הבאה
KTM-SX-E5-HUSQY-EE5-011

ק.ט.מ והוסקוורנה: מוטוקרוס חשמלי בשנה הבאה

ק.ט.מ (והוסקוורנה) מציגה אופנוע מוטוקרוס חשמלי לילדים שיגיע לייצור סדרתי ב-2020; סנונית ראשונה לדגמים גדולים יותר?

ק.ט.מ נמצאת עמוק בפיתוח אופנועים חשמליים. אנחנו יודעים את זה מהפרירייד E החשמלי שהוצג ב-2012 ונמכר ללקוחות כבר שנתיים, ואנחנו יודעים שבחדרי הפיתוח של החברה האוסטרית עובדים חזק על כלים כאלו, כשבעתיד יהיו ליינים שלמים של אופנועי אנדורו ומוטוקרוס חשמליים.

הוכנה נוספת לכך, ואולי סנונית ראשונה לליין אופנועי מוטוקרוס חשמליים, אנחנו מקבלים במילאנו: ק.ט.מ חושפת מוטוקרוס חשמלי לילדים בשם SX-E 5, ובמקביל אותו האופנוע הוצג תחת מותג הוסקוורנה עם השם EE 5.

הוסקוורנה EE 5 - זהה לק.ט.מ SX-E 5 למעט הפלסטיקה השונה
הוסקוורנה EE 5 – זהה לק.ט.מ SX-E 5 למעט הפלסטיקה השונה

הבסיס לאופנוע החדש, הזהה לחלוטין במאפייניו למעט הפלסטיקה והצביעה השונות בין המותגים – הוא הק.ט.מ 50SX / הוסקוורנה TC50 – אופנוע המוטוקרוס התחרותי לילדים הקטן ביותר בליין של ק.ט.מ והוסקוורנה, שמגיע עם מכלולי קצה אוכותיים. השלדה, המתלים ושאר מכלולי השלדה נלקחו ישירות מהדגם המקצועי הקטן, ובתוכו הושתל מנוע חשמלי שמפיק 5 קילוואט (כ-7 כ"ס) – ומכאן ה-5 בשם הדגם.

בק.ט.מ מציינים שטווח הרכיבה עומד על עד שעתיים לרוכבי הובי וכ-25 דקות לרוכבים מהירים במיוחד, ועם המטען המסופק עם האופנוע, שמתחבר לכל שקע ביתי, זמן הטעינה המלא עומד על שעה.

הק.ט.מ SX-E 5 וההוסקוורנה EE 5 יגיעו לייצור סדרתי רק בשנת 2020, וקרוב לוודאי שהם יגיעו גם ארצה (ברישוי אפור כמובן). אנחנו מהמרים שבשנים הקרובות נראה מהחברה האוסטרים דגמים תחרותיים חשמליים נוספים, שיתחילו לגדול בהדרגה עד לאופנועי הבוגרים.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

mx8-rd-f

היט-אייר תאפשר רכיבות ניסיון עם כרית האוויר

היט-אייר ישראל תאפשר רכיבות התנסות עם אפודי כרית האוויר שלה ללא תשלום וללא התחייבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO