דף הבית / חדשות / ק.ט.מ: נחשף הדיוק 790 בעל מנוע הטווין
duke790-002

ק.ט.מ: נחשף הדיוק 790 בעל מנוע הטווין

הדיוק 790 בעל מנוע הטווין נחשף - כרגע כגרסת קונספט בלבד; בעתיד דגמים נוספים על הפלטפורמה

אחד הכלים החשובים של ק.ט.מ, שסוגר את הפער הגדול בין סדרת הדיוקים הקטנים והבינוני לבין הסופר דיוק 1290 הגדול, נחשף היום. קבלו את הדיוק 790, כרגע בגרסת קונספט בלבד.

ק.ט.מ דיוק 790 - כרגע גרסת קונספט בלבד
ק.ט.מ דיוק 790 – כרגע גרסת קונספט בלבד

לדיוק 790 מנוע טווין מקבילי חדש לחלוטין בנפח 800 סמ"ק עם מערכת ניהול מנוע מודרנית, מצערות חשמליות וכמה מצבי רכיבה, והוא יושב בתוך שלדת צינורות פלדה. הבולמים של WP, הבלמים של ברמבו, וכמו כל סדרת הדיוק – הוא מגיע עם חישוקי "17 וצמיגי כביש ספורטיביים (סליקס בגרסת הקונספט).

העיצוב של גרסת הקונספט מוחצן במיוחד, אולם צריך לזכור שזה אבטיפוס לצורכי תצוגה בלבד. בק.ט.מ לא מסרו מתי תיחשף הגרסה הסדרתית, אולם לא צריך להיות נביא גדול כדי להבין שכבר בשנה הבאה – סביר להניח בתערוכת מילאנו 2017 – תיחשף גרסת הכביש הציבורי הסדרתית, שכבר נבחנת בכבישי אירופה. אנחנו בטוחים שקווי המתאר של גרסת הקונספט יישמרו, אולם האופנוע יהיה פונקציונלי ועם תקינת כביש. עוד סביר להניח שעל בסיס הפלטפורמה הזו ייבנו אופנועים נוספים כמו אופנוע ספורט תיור (דיוק 790GT) ואדוונצ'ר 790.

מעבר לעובדה שהדיוק 790 נראה נפלא, קרבי וסקסי, זהו כאמור אופנוע חשוב ביותר עבור היצרנית האוסטרית, מפני שהוא מגשר על הפער שבין אופנועי הכביש הקטנים שלה לבין הגדולים, ולמעשה יושב בסגמנט שמוכר הרבה מאוד כלים באירופה. אנחנו כבר מחכים לדיוק 790 הסדרתי.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

CBR1000RR-020

MotoGP: פורטימאו יארח את הסבב האחרון של העונה

מסלול פורטימאו המחודש יארח את הסבב האחרון של עונת 2020 ב-22 בנובמבר השנה. סבבי ארגנטינה, מלזיה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO