דף הבית / חדשות / ק.ט.מ: פרטים על ה-1290 סופר אדוונצ'ר S החדש
KTM-1290-Super-Adventure-001

ק.ט.מ: פרטים על ה-1290 סופר אדוונצ'ר S החדש

ק.ט.מ יציגו בקרוב את הגרסה החדשה של האדוונצ'ר הגדול - ה-1290 סופר אדוונצ'ר S; כאן אנו רואים את התרשימים

פרטים נוספים נחשפים על הק.ט.מ 1290 סופר אדוונצ'ר S של שנת 2021, שאמור להיחשף בזמן הקרוב.

תמונות הריגול של הק.ט.מ 1290 סופר אדוונצ'ר S הגדול נחשפו עוד בחודש אוגוסט 2019, אך מועד חשיפת הדגם המחודש נדחה בשנה מסיבות שאינן ברורות. תרשימים חדשים שפורסמו מראים לפרטי פרטים אלמנטים חדשים בדגם 2021, כמו לדוגמה מיכל הדלק הנמוך, כמו בדגמי ה-790 ו-890 אדוונצ'ר. שלדת הזנב מרותכת לשלדה הראשית (ולא פריקה) ויש מפלט גדול-גדול לטובת תקנות יורו 5.

גרסת ה-S היא הגרסה בעלת אוריינטציית הכביש במשפחת ה-1290 אדוונצ'ר. היא מגיעה עם חישוקים יצוקים בקוטר "19 ו-"17, הבולמים אלקטרוניים סמי-אקטיביים, ויש שפע של מערכות אלקטרוניות – מ-ABS להטיה, דרך בקרת אחיזה מתקדמת, 4 מצבי ניהול מנוע ומסך TFT צבעוני. הספק המנוע צפוי להישאר על 160 כ"ס. ישנה גם את גרסת ה-R, המיועדת גם לשטח ומגיעה עם חישוקי שפיצים במידות "21 ו-"18 ומתלים ארוכי מהלך – גם היא צפויה להתעדכן במקביל.

בק.ט.מ צפויים להציע כאופציה יחידת רדאר של מערכת בקרת המהירות האדפטיבית ומערכת ההתראה, אשר תמוקם בחזית בין הפנס הקדמי הגדול. נביא פרטים נוספים כשיתפרסמו.

KTM-1290-Super-Adventure-S-Sketch (1)

KTM-1290-Super-Adventure-S-Sketch (2)

KTM-1290-Super-Adventure-S-Sketch (3)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Kawasaki Hybrid Dyno

קוואסאקי: עוד פרטים על הטכנולוגיה ההיברידית

בשנה האחרונה שמענו על הטכנולוגיה ההיברידית עליה עובדים בקוואסאקי, אשר משלבת מנוע חשמלי ומנוע בעירה פנימית; עכשיו יש גם סרטון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO