דף הבית / חדשות / ק.ט.מ: תמונות 'ריגול' של אדוונצ'ר 790
790_adventure_03

ק.ט.מ: תמונות 'ריגול' של אדוונצ'ר 790

על בסיס הדיוק 790, ק.ט.מ תציג (כצפוי) אופנוע אדוונצ'ר בשתי גרסאות - רגילה לכביש ו-R בעלת אוריינטציית שטח

בתערוכת מילאנו האחרונה ק.ט.מ הציגה אבטיפוס לדיוק חדש בעל מנוע טווין בנפח 790 סמ"ק – דיוק 790, אופנוע שיגיע לייצור סדרתי בשנה הבאה כדגם 2018. כעת, חודש בלבד אחרי חשיפת האבטיפוס, נחשפת גרסה נוספת על בסיס מנוע הטווין 790 סמ"ק, גרסה שהייתה יותר מצפויה – אדוונצ'ר 790.

המגזין הבריטי MCN חושף באתרו תמונות 'ריגול' (אלו לא באמת תמונות ריגול אלא סדרת צילומים שתואמה היטב עם ק.ט.מ) של אדוונצ'ר 790 חדש בזמן מבחנים.

גרסת ניסוי של ק.ט.מ אדוונצ'ר 790
גרסת ניסוי של ק.ט.מ אדוונצ'ר 790

מהתמונות נראה שמדובר באופנוע אדוונצ'ר קרבי, עם גלגלים במידות "21 מלפנים ו-"18 מאחור וכן מערכת מתלים איכותית בעלת מהלכי גלגלים ארוכים, אופנוע ששם את האפריקה טווין בין הכוונות. סביר להניח שזוהי גרסת ה-R הקרבית יותר לשטח, ושתהיה גם גרסה רגילה עם אוריינטציית כביש בעלת חישוקים יצוקים במידות "19 ו-"17.

גרסת הניסוי המופיעה בתמונות לא חושפת הרבה מעיצוב האופנוע, בעיקר משום שכל עבודת הגוף הקדמית לא קיימת בה, אולם נראה שמיכל הדלק גדול למדי, וכי יחידת הזנב תוכננה להעמיס משקל רב – הרכבה וציוד. נתונים על המנוע טרם שחררו בק.ט.מ, אולם קרוב לוודאי שההספק המקסימלי יעמוד על 95 כ"ס, כך שניתן יהיה לקבל אותו גם בגרסה מוגבלת ל-A1.

חשיפת 'תמונות הריגול' של האדוונצ'ר 790 נועדה בראש ובראשונה לאשר כי אכן קיים אופנוע כזה בתהליכי תכנון, וסביר להניח שבחודשים הקרובים נראה טיזרים נוספים שלו. אנחנו מעריכים שהוא יוצג כגרסת קונספט במילאנו 2017, ואת גרסת הייצור נראה בקלן או מילאנו 2018, כדגם 2019 שיגיע לייצור בתחילת 2019, כלומר שנתיים מהיום.

כאן בגרסת ה-R הקרבית לשטח
כאן בגרסת ה-R הקרבית לשטח

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

CBR1000RR-020

MotoGP: פורטימאו יארח את הסבב האחרון של העונה

מסלול פורטימאו המחודש יארח את הסבב האחרון של עונת 2020 ב-22 בנובמבר השנה. סבבי ארגנטינה, מלזיה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO