דף הבית / חדשות / ראלי מרוקו: יעל קדשאי מסיימת במקום ה-11 הכללי
Yael Kadshai Moroccow (3)

ראלי מרוקו: יעל קדשאי מסיימת במקום ה-11 הכללי

יעל קדשאי הובילה נציגות מכובדת של מתחרים ישראלים בראלי מרוקו וסיימה במקום ה-11 הכללי; עם הפנים לראלי דקאר

בראלי מרוקו, (Morocco Desert Challenge) שאך הסתיים לאחר 8 ימים מתישים, התחרו חמישה רוכבי אופנועים ושני צוותי SBS (צד לצד); יעל קדשאי סיימה במקום ה-11 הכללי.

ראלי מרוקו חזר בשנת 2023 לאחר 3 שנים שבהן לא התקיים. המרוץ מתפרש על-פני 8 ימים ו-2,658 ק"מ של מסלולי שטח מאתגרים בדיונות ואגמי מלח עצומים, וכל זה ללא קטעי קישור שיכולים לספק מעט מנוחה אקטיבית לרוכבים. להוסיף על כל זה, השנה היו עומסי חום קיצוניים שהגיעו במדידה ל-52 מעלות.

למהדורת 2023 נרשמו חמישה רוכבים ישראלים (מתוך 62 רוכבים בסך הכל): יעל קדשאי, ברק דודאי, אושר בושארי, נדב לוגסי וגדי נחמני. בנוסף, שני צוותים ישראלים השתתפו בקטגוריית SBS: רועי ברטוב יחד עם גיא ביטון, וגבי אברג'יל יחד עם אופיר נמרוד. דודאי ולוגסי הוותיקים סבלו מתקלות ומפציעות, גדי נחמני (ק.ט.מ) סיים את הראלי במקום ה-36 (ו-6 במיקום של היום האחרון) ובושארי (ק.ט.מ) במקום ה-54.

יעל קדשאי (29, גאס גאס) – ביתו של אביב קדשאי שמכיר את הדקאר התובעני על שני גלגלים (כאן על הקוואסאקי KLX650R שלו מדקאר 1996), רכבים ומשאיות – סיימה במקום ה-11 הכללי אחרי 29 שעות, 46 דקות ו-44 שניות של רכיבה. קדשאי סיימה גם ראשונה מבין הנשים, אבל זה פחות רלוונטי במיקום גבוה כזה בדירוג הכללי.

זהו צעד נוסף וחשוב של קדשאי לקראת ראלי דקאר 2025, שם יעל מתכוונת להשתתף על-גבי אופנוע. כל הכבוד על ההישג המרשים!

יעל קדשאי מסיימת את ראלי מרוקו במקום ה-11 הכללי; כבוד!
יעל קדשאי מסיימת את ראלי מרוקו במקום ה-11 הכללי; כבוד!

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    כמו אב כמו בת. שאפו!

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן