דף הבית / חדשות / רויאל אנפילד רוכשת את האריס פרפורמנס
האריס WCM

רויאל אנפילד רוכשת את האריס פרפורמנס

היצרנית ההודית מבצעת רכש שמראה לאן פניה מועדות

רויאל אנפילד היא מקרה קלאסי של מלפפון שמכה בגנן. המותג שנשכח על ידי הבריטים אצל מי שהייתה הכתר בממלכה, הודו, חוזר לאנגליה ורוכש את סדנת האריס פרפורמנס (Harris Performance). היצרנית ההודית כבר מזמן כיוונה לגדול ולצמוח, ומדובר בצעד קטן נוסף בכיוון.

רויאל אנפילד כמה מזמן אינה יצרנית האופנועים האיזוטרית מהודו שחלקנו מכירים מהטיול במזרח. מעבר למגוון אופנועים חדשים ומודרניים יותר, החברה מבצעת תדיר פעולות לכיוון המודרנה. אחת מהן הייתה לשכור את שירותיו של המעצב הנודע פייר טראבלנש. כעת החברה רוכשת את סדנת האריס, איתה עבדה בשיתוף פעולה הדוק בפיתוח הקונטיננטל GT. אנפילד עובדת על מספר דגמים חדשים בעלי מנועים חדשים, כשהמדובר שבהם זכה לשם הימאליאן וצפוי להיות אופנוע אדוונצ'ר בעל מנוע טווין מקביל בנפח 750 סמ"ק. להזכירכם, החברה גם פתחה מרכז פיתוח באנגליה לא מזמן.

פרוייקט Moto2 של האריס. בקרוב קבוצתה של רויאל אנפילד?
פרוייקט Moto2 של האריס. בקרוב קבוצתה של רויאל אנפילד?

הרכישה של סדנת האריס פרפורמנס מנגישה לאנפילד יכולות מדורניות ביותר, שכן הרכישה כוללת את כל נכסי החברה – עובדים, סימנים רשומים, קניינים רוחניים, פיתוחים טכנלוגיים ועוד. אם השם 'האריס' לא אומר לכם כלום, אתם ודאי תמהים על מה כל המהומה, אז נספר לכם שמדובר ביצרן שלדות וחלקי מרוצים מהנחשבים בעולם עם היסטוריה מכובדת מאוד. החברה הוקמה בשנת 1972 על ידי האחים לאסטר וסטיב האריס. החברה אמנם בנתה קיטים וחלקים מיוחדים, אך את שמה רכשה גם בעולם המרוצים עם השתתפות הן ב-MotoGP החל משנת 1995, באליפות הסופרבייק העולמית עם סוזוקי, וחלקכם אולי זוכרים את פרויקט ימאהה WCM (בתמונה הראשית), בו לקחה חלק גם כן.

האריס F1 מבוסס סוזוקי. יש למה לצפות מרויאל אנפילד.
האריס F1 מבוסס סוזוקי. יש למה לצפות מרויאל אנפילד.

 

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

BMW-Cruiser-1

ב.מ.וו: כך ייראה האופנוע עם מנוע הבוקסר החדש

ב.מ.וו 'נתפסו' בוחנים את האופנוע הראשון שיישא את מנוע הבוקסר החדש בנפח 1,800 סמ"ק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO