דף הבית / ספורט / סיקורים / רומניאקס 2015 – מתחילים

רומניאקס 2015 – מתחילים

רומניאקס 2015 מסתמן כאחד המטורפים שהיו; אנחנו מלווים את הקבוצה הישראלית

צילום: אייל מור, סיביו

תחרות הרד-בול רומניאקס יוצאת לדרך היום בסיביו שברומניה, הפעם עם צוות ישראלי חסר תקדים בגודלו – 10 רוכבים בקבוצה הרשמית ועוד כ-20 מלווים.

היום (ג') יעברו הרוכבים את קטע הפרולוג – מסלול מכשולים מלאכותיים שנבנה כולו על הרחוב הראשי של העיירה סיביו, כשהשנה נראה שמסלול המכשולים קשה מתמיד, במיוחד בגשם השוטף שפקד את העיירה רגע לפני הזינוק לפרולוג. הרוכבים ייאלצו להתמודד עם בולי עץ ענקיים, סלעים, רצפי מכשולים שונים, רמפות כאלה ואחרות, או בשתי מילים – בלגן שלם. עם הפופולריות שהמרוץ הזה תופס, כמו כל תחום האקסטרים-אנדורו, נראה שהוא גם הופך להיות קשה יותר ויותר.

גם זה יעבור...
גם זה יעבור…

בארבעת הימים הבאים ייצאו הרוכבים, כל אחד בקטגוריה שלו, לרכיבת אקסטרים בהרי הקרפטים שברומניה. המרוץ מוגדר כראלי-אנדורו, ועל כן לכל אחד מהרוכבים יש מכשיר GPS עם המסלול עליו, ועליו לנווט תוך כדי רכיבת קצה.

אתמול אחה"צ עלו על מסלול הפרולוג הרוכבים המובילים מקטגוריית הגולד – שהם 20 רוכבי העילית של האקסטרים-אנדורו העולמי. גם כשהם עשו את הפרולוג זה נראה קשה.

דיווחים ותמונות נביא לכם כאן מדי יום.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

BbKRT_versions

בימוטה חוזרת לאליפות הסופרבייק העולמית

בבימוטה מודיעים על הקמת קבוצת מרוצים חדשה, שתשתף פעולה עם קוואסאקי ותריץ לפחות שני אופנועים באליפות הסופרבייק העולמית בעונת 2025

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן