דף הבית / חדשות / רייחו: האנדורו החדש על בסיס גאס גאס
2021_Rieju_Enduro_2_560

רייחו: האנדורו החדש על בסיס גאס גאס

רייחו הספרדית רכשה לאחרונה את פס היצור של גאס גאס, וכעת חושפת את דגם ה-300 סמ"ק דו-פעימתי החדש

רייחו, אשר רכשה לאחרונה את פלטפורמת הייצור גאס גאס (אשר נמכרה לק.ט.מ), מציגה את דגם האנדורו דו-פעימתי החדש בנפח 300 סמ"ק; קבלו את ה-MR300. 

רייחו MR300
רייחו MR300

חברת האופנועים הספרדית רייחו, אשר יושבת סמוך לברצלונה, מייצרת מעל 12,000 אופנועים בשנה (בעיקר דגמי 50 ו-125 סמ"ק) ומייצאת כ-85% מכך ל-40 מדינות ברחבי העולם, רכשה את הפלטפורמה והטכנולוגיה של גאס גאס (לאחר שזאת נמכרה לק.ט.מ) ותציג – כדגמי 2021 – את הדגמים שכבר מוכנים לייצור. רייחו גם תייצר את כל חלקי החילוף הנדרשים עבור דגמי הגאס גאס הישנים, שקיימים בשוק העולמי ובישראל.

כעת מציגה רייחו את דגם האנדורו הדו-פעימתי בנפח 300 סמ"ק – ה-MR300, שמבוסס כצפוי על דגמי הגאס גאס שכבר הוצגו לקראת 2020 טרם מכירתם לרייחו. ברשימת השינויים נמצא שחרור מהיר לגלגל הקדמי, גרפיקה חדשה, צביעה עמידה יותר לשלדה, שרשרת חדשה, כידון חדש, מערכת פליטה חדשה של FMF, ושדרוג מפת ההצתה המציעה שני מצבים – יבש ורטוב. לא נמסר על שינויים במנועים או במערכות בולמי הקאיאבה – לעומת דגמי 2018.

מאוד אהבנו את דגמי הדור הקודם של גאס גאס, שהיו חדשים לגמרי לשנת 2018 (השקה עולמית – כאן) , אז אנו צופים שדגמי רייחו החדשים יהיו טובים באותה המידה. נשער שדגם זה גם יגיע לישראל לקראת סוף השנה, שכן יבואנית רייחו לישראל היא ה.מ מוטורס.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

MX1

בשבת: הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס

הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס יתקיים בשבת הקרובה המסלול צ'אמפ פקטורי בפרדס חנה; ניתן להגיע לצפות; קישור לכרטיסים בפנים

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן