דף הבית / חדשות / רייחו: ה-MR300 מקבל גרסת סיקס דייז
rieju_six_days_mr300 - LOW

רייחו: ה-MR300 מקבל גרסת סיקס דייז

ברייחו חשפו לראשונה גרסת סיקס דייז איטליה ל-MR300 הדו-פעימתי; ייוצר ב-100 יחידות בלבד

לראשונה בתולדותיהם מציגים ברייחו גרסת סיקס דייז איטליה מאובזרת של ה-MR300 הדו-פעימתי, עם תוספות ייחודיות לדגם, ופלטפורמה שתשמש את דגמי 2022.

אופנועי האנדורו של רייחו מסדרת MR מבוססים על אופנועי האנדורו של גאס גאס טרום הרכישה על-ידי ק.ט.מ, שכן רייחו רכשה את כל פס הייצור והטכנולוגיה של אופנועי גאס גאס מהדור הקודם. בשנה שעברה הגיע ארצה ה-MR300 מסדרת רייסינג, וכעת מגיעה גם סדרת MR PRO שהוצגה לאחרונה, ומציעה מפרט גבוה יותר מאשר סדרת RACING. ליין הדגמים הגיע לאחרונה לישראל, כפי שדיווחנו.

היצרנית הספרדית תציע אופנועים להשכרה ושירות לרוכבים במרוץ הסיקס דייז הקרב ובא שייערך באיטליה. עוד לפני כן, ברייחו הציגו גרסה מיוחדת הנקראת MR300 Racing SIX DAYS Italia. הפלטפורמה היא של ה-MR300 רייסינג עם מנוע דו-פעימתי בנפח 300 סמ"ק, הכולל קרבורטור קייהין ושסתום עלים V-FORCE 4, מערכת הצתה הכוללת 2 מפות, תיבת הילוכים בעלת 6 מהירויות ומצמד הידראולי של מגורה. גרסת סיקס דייז איטליה מקבלת מערכת פליטה מלאה של Tecnigas, גלגל שיניים ושרשרת משופרים, צינורות סיליקון למערכת הקירור. רגלית התנעה חדשה (מגיע גם עם התנעה חשמלית), מיגוני שלדה ומנוע – כולל מיגון למערכת הלינקים, ידיות ורגליות שונות, מפת הצתה משופרת וקיט קרבורטור. הבולמים הם של קאיאבה, כשהמזלג מדגם AOS בקוטר 48 מ"מ בעל כיוונים מלאים מלפנים, ומשולשי ההיגוי מכורסמים ובעלי הידוק לחיכוך נמוך בתוך הטלסקופים. בנוסף, החישוקים באנודייז שחוק, והנאבות מכורסמות ומצופות אנודייז אדום.

הרייחו MR300 רייסינג סיקס דייז איטליה יגיע עם מושב וגרפיקה ייעודיים, כאשר 100 יחידות בלבד יגיעו לייצור. מחירים טרם פורסמו.

rieju_six_days_mr300

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

hi_24MY_Ninja_500_SE_GN1_ACT__1_

חדשים בארץ: קוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500

הקוואסאקי נינג'ה 500 ו-Z500 הגיעו ארצה בגרסאות רגילות ו-SE; המחירים - 44 עד 47 אלף ש"ח; אירוע ההשקה בשישי הקרוב במטרו שופ תל-אביב

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן