דף הבית / ספורט / רשמית: קייסי סטונר חוזר להתחרות
קייסי סטונר 2015

רשמית: קייסי סטונר חוזר להתחרות

פעמיים אלוף העולם ב-MotoGP, קייסי סטונר, יתחרה באליפות העולם בסיבולת במרוץ סוזוקה 8 שעות. אחרי שמועות שהחלו אחרי ימי המבחן שביצע סטונר בספאנג, מגיעה ההודעה הרשמית.

אלוף העולם מ-2007 ו-2011, פרש מרצונו מעולם המרוצים, אך אחרי ניסיון לא ממש מוצלח במרוצי מכוניות נשאב בחזרה לעולם האופנועים. הוא כרגע תחת חוזה עם הונדה ומשמש כרוכב מבחן לאופנועי ה-MotoGP שלה. בימי המבחן האחרונים רכב סטונר גם על ה-CBR1000RR המתחרה באליפות העולם בסיבולת והביקורות היו חיוביות, מה שהצית את השמועה כי סטונר יחזור לעולם המרוצים. כעת אנו מקבלים הודעה רשמית מהונדה על השתתפותו של הרוכב האוסטרלי במרוץ סוזוקה 8 שעות היוקרתי.

"אחרי שרכבתי על האופנוע בספאנג לפני מספר חודשים, דיברתי עם הונדה על האפשרות שאקח חלק במרוץ בסוזוקה. זה משהו שתמיד רציתי לעשות, אך מעולם לא יכולתי לשקול לעשותו כשהתחרתי ב-MotoGP עקב לוח הזמנים הצפוף, כך שאני ממש נרגש להשתתף במרוץ!", אמר סטונר. במרוץ שיתקיים ב-26 ביולי ירכב האוסטרלי בקבוצת MuSASHi RT HARC-PRO, כשאליו יצטרפו רוכב המבחן ורוכב הסופרבייק היפני טאקומי טאקאהאשי, ורוכב קבוצת הונדה באליפות הסופרבייק העולמי ואלוף הסופרספורט המכהן, ההולנדי מייקל ואן דר מרק.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

Ran-Yochay-WCR-Donington-07

רן יוחאי מסיימת 5 בסבב אליפות העולם בדונינגטון

רן יוחאי בהישג חסר תקדים: מסיימת במקום השישי והחמישי בסבב השני של אליפות העולם במרוצי ...

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן