דף הבית / חדשות / שיתוף פעולה: טריומף ויצרנית הגיטרות גיבסון
TriumphXGibson_GE--3_300DPI

שיתוף פעולה: טריומף ויצרנית הגיטרות גיבסון

טריומף וחברת הגיטרות גיבסון משתפים פעולה ביצירת גרסה יחידה במינה של הבונוויל T120; ההכנסות מהמכירה ישמשו למטרת גיוס כספים למלחמה בסרטן הערמונית

טריומף וגיבסון משתפות פעולה ליצירת דגם יחיד של הבונוויל T120 בגרסת ' 1959 Legends Custom Edition', שיוצע למכירה באירוע רכיבת הג'נטלמנים.

טריומף בונביל T120 בגרסת השת"פ עם גיבסון
טריומף בונוויל T120 בגרסת השת"פ עם גיבסון

חברת האופנועים טריומף וחברת הגיטרות האגדית גיבסון משתפות פעולה ליצירת דגם אחד ויחיד שיוצע למכירה באירוע 'רכיבת הג'נטלמנים' (DGR), ושההכנסות על מכירתו ישמשו לתרומה. גרסת האגדות 1959 ( 1959 Legends Custom Edition) נותנת את הכבוד לשנה הראשונה בה הוצג ה-T120 ולשנה בה הציגו בגיבסון את אחת הגיטרות המפורסמות – ה-'1959 Les Paul Standard'. הדגם המיוחד מגיע עם צביעת יד ייחודית של מיכל הדלק עם איור של צוואר גיטרה, ולוגו של גיבסון שמוטבע על מכסה המיכל. מושב העור תפור ביד וכולל כיסים מיוחדים עם מפרטי גיטרה. יש גם לוחיות מיוחדות במקומות שונים על האופנוע לציון הדגם. הרוכש יקבל תעודת מקוריות החתומה על-ידי המנכ"לים הנוכחיים של טריומף וגיבסון.

'רכיבת הג'נטלמנים' – ה-GDR – מתקיימת גם בישראל במסורת שהחלה בעולם ב-2012, אשר שמה לעצמה למטרה גיוס כספים למלחמה בסרטן הערמונית. לשם כך הוקם אתר ייעודי אליו נשלחים המשתתפים לתרום מכספם, וכן מתאגדים מתנדבים מערים שונות מכל רחבי העולם כדי לקיים מסע אופנועים עמוס בסטייל ייחודי, שימשוך את תשומת הלב הנדרשת למטרה הראויה. הרוכבים מאמצים את הסגנון והלבוש של הג'נטלמנים, כל אחד על פי פרשנותו וראות עיניו. ה-GDR יתקיים ב-22 במאי, וכאמור ההכנסות ממכירת הטריומף בונוויל T120 בגרסת ' 1959 Legends Custom Edition' ילכו למטרה החשובה הזו.

הטריומף בונוויל T120 עודכן בשנה שעברה. מנוע הטווין מקבילי, מקורר הנוזל בנפח 1,200 סמ"ק, מספק 79 כ"ס ב-6,550 סל"ד ו-10.65 קג"מ ב-3,100 סל"ד. עדכון המנוע כולל רכיבי המנוע קלים יותר אשר מאפשרים סל"ד מרבי גבוה יותר. מערכת ניהול המנוע עודכנה גם כן, התווספה מערכת בקרת שיוט כסטנדרט ונוספו קליפרים חדשים של ברמבו למערכת הבלימה. הדגם המעודכן קל ב-7 ק"ג לעומת קודמו.

TriumphXGibson_GE

TriumphXGibson_GE--4

TriumphXGibson_GE--7

TriumphXGibson_GE--8

TriumphXGibson_GE-0225

TriumphXGibson_GE-0273

TriumphXGibson_GE--6

TriumphXGibson_GE-0304

TriumphXGibson_GE-6894

TriumphXGibson_GE-1960

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

CFORCE_1000--39

ה-CF MOTO CFORCE 1000 מושק בישראל

CF MOTO משיקה בישראל שתי גרסאות של ה-CFORCE 1000 - טרקטורון טיולים מסיבי ומאובזר בעל עבירות גבוהה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן