דף הבית / חדשות / שמועות: קוואסאקי נינג'ה 700R בקרוב
Kawasaki Ninja 700 R

שמועות: קוואסאקי נינג'ה 700R בקרוב

אפריליה העירו את קטגוריית אופנועי הספורט הבינוניים עם ה-RS660. ימאהה יציבו מתחרה בקרוב, ועכשיו אולי גם קוואסאקי תיכנס לסגמנט עם נינג'ה 700R

האם בקוואסאקי נכנסים לקטגוריה החדשה של הספורט שפוי 700 סמ"ק נינג'ה 700 חדש לגמרי שיעמוד מול אפריליה וימאהה, או שמדובר על שדרוג של הנינג'ה 650? 

באפריליה ניסו להחזיר קצת שפיות לעולם אופנועי הספורט עם צמד דגמי ה-RS660 והטואונו 660, שמדגישים יותר את יכולות הכביש מאשר המסלול ונמצאים על מעט מתחת קו ה-100 כ"ס. כתבנו לאחרונה שגם בימאהה חושבים על קונספט דומה, וההערכות בענף הן שיציגו דגם כביש ספורטיבי על בסיס פלטפורמת הדור השלישי של ה-MT-07, שמצד אחד ירחיב את משפחת ה-MT ומצד שני יחליף את ה-YZF-R6 שכבר לא רלוונטי לכביש הציבורי.

ההערכות בשוק הן שיצרנים נוספים יבחרו להיכנס לקטגוריה החדשה, כאשר עיבוד מחשב מראה את הדגם של קוואסאקי, שמכונה כעת נינג'ה 700R. על הנייר יכול להיות שמדובר על שדרוג של הנינג'ה 650, שמספק נתונים של 68 כ"ס ממנוע טווין מקבילי, אך בשביל שקוואסאקי יכנסו למשחק הם צריכים להשוות את נתון ה-95 כ"ס של אפריליה. העיצוב יתבסס על הקו החדש שמוביל ה-ZX-10R של 2021, וכמובן שהדגם יציע את כל חבילת האלקטרוניקה המוכרת בענף בתחום המנוע, הבקרות והבלימה.

אם בקוואסאקי כן יבחרו להציג את הנינג'ה 700, סביר להניח שזה יקרה לקראת סוף השנה הנוכחית. נמשיך לעדכן.

ninja-700r

 

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar

    פשוט יפה

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן