דף הבית / מגזין / 10 הכתבות הנצפות ביותר בפול גז ב-2016
tmax-2017-016

10 הכתבות הנצפות ביותר בפול גז ב-2016

ריכזנו עבורכם את 10 הכתבות הנצפות ביותר בפול גז בשנת 2016; נחשו מי בראש, ובפער אדיר?

אילו מאמרים הכי אהבתם בשנת 2016? חפרנו קצת בנתוני האתר ובדקנו. בלי הרבה דיבורים, קבלו את העשירייה הפותחת – הכתבות הנצפות ביותר בפול גז בשנת 2016. רק נציין שהורדנו ידיעות פופולריות, בעיקר על הורדות מחירים, שאותן אתם מאוד (אבל מאוד!) אוהבים.

1. 3 גרסאות לימאהה טימקס החדש – כ-60,000 צפיות

במסיבת העיתונאים של ימאהה בתערוכת מילאנו, הטימקס 530 החדש והמסקרן נחשף אחרון מבין הדגמים. אבל בזמן מסיבת העיתונאים גילינו שבאתר העיתונות של ימאהה יש כבר את כל הפרטים והתמונות. אז הורדנו תמונות, ובמקביל קראנו על הטימקס החדש מתיק העיתונות וכתבנו ידיעה. שחררנו אותה לאוויר כ-5 דקות לפני שהוא הוצג במילאנו רשמית, וככל הנראה מהראשונים בעולם – אם לא הראשונים. דקותיים אחרי ששיתפנו את הידיעה בפייסבוק קרה דבר לא ייאמן – נפח התעבורה באתר היה גדול פי 4 וחצי מנפח התעבורה המקסימלי של השרת (החזק!) שלנו, והאתר נסתם! אלפי גולשים הציפו את האתר כדי לראות תמונות של הטימקס 530 החדש. בכל שנותינו בפול גז לא ראינו דבר כזה! אגב, בכל יום עדיין נכנסים גולשים לקרוא ולראות את הטימקס החדש.

ימאהה טימקס 530 - שיא השיאים!
ימאהה טימקס 530 – שיא השיאים!

2. רכיבה ראשונה – הונדה CRF1000L אפריקה טווין – 45,500 צפיות

עד שהגיע הטימקס, כתבת הרכיבה הראשונה על האפריקה טווין מתחילת ינואר הייתה בצמרת. בימים הראשונים שאחרי פרסומה הכתבה נצפתה כ-20 אלף פעמים, ובהמשך היא התייצבה על כ-2000 גולשים בחודש. גם האפריקה טווין מעניין לא מעט גולשים, מסתבר.

אפריקה טווין - נטוע במקום השני (צילום: בני דויטש)
אפריקה טווין – נטוע במקום השני (צילום: בני דויטש)

3. שיטת מוצלאחי לביטול דו"חות תנועה – 44,260 צפיות

את המדריך לביטוח דו"חות תנועה של 'ד"ר פאקי מוצלאחי – רופא רפורטים' לא רק שאהבתם וקראתם (זמן השהייה הממוצע בכתבה ארוך מהממוצע – יותר מ-6 דקות!), אלא בעיקר חיפשתם בגוגל. רוב הכניסות לכתבה הזו מגיעות ממנועי חיפוש. מסתבר שיש לא מעט אנשים שחטפו דו"ח לא מוצדק ומחפשים ברשת איך לבטל אותו.

ביטול דו"חות תנועה - הרבה חיפושים בגוגל
ביטול דו"חות תנועה – הרבה חיפושים בגוגל

4. ה-AK550 של קימקו – ראש בראש בטימקס – 36,860 צפיות

אנחנו כבר יודעים שהעם אוהב טימקס, לכן לא הופתענו שהעם מתעניין גם במתחרים של הטימקס. כשה-AK550 של קימקו הוצג בתערוכת קלן הוא עורר הרבה עניין, והנה הוא במקום הרביעי.

קימקו AK550 - מתחרה בטימקס גם בכמות הצפיות באתר
קימקו AK550 – מתחרה בטימקס גם בכמות הצפיות באתר

5. אל תשאל: חנה רוטמן – 29,290 צפיות

כשפגשנו את חנה רוטמן לראשונה הבנו מיד שיש פה סיפור בלתי שגרתי, ושזה סיפור למדיה ארצית. הראיון שפרסמנו איתה עורר עניין רב וכמות הצפיות הייתה מעל לממוצע, אבל ממש ביומיים האחרונים – קפיצה משמעותית. הסיבה: חנה נחשפה לציבור הרחב בתכנית 'הצינור' שעלתה גם לעמוד הפייסבוק שלהם (למעלה ממיליון עוקבים), והמון אנשים הגיעו לעמוד שלה בפייסבוק מסקרנות. חלקם ראו את הקישור לראיון שערכנו איתה ונכנסו גם אליו. זו הסיבה שרוב הצפיות בכתבה הזו הגיעו מפייסבוק.

חנה רוטמן - רוב הכניסות מפייסבוק
חנה רוטמן – רוב הכניסות מפייסבוק

6. אופנועי A1 – כל מה שהשוק מציע – 26,739 צפיות

גם כאן – הרבה מאוד כניסות שהגיעו מחיפושים בגוגל. גולשים רוצים לדעת מה השוק מציע, והם מוצאים את זה בפול גז.

אופנועי A1 - כל מה שהשוק מציע
אופנועי A1 – כל מה שהשוק מציע

7. 10 האופנועים הנמכרים ביותר בישראל – 25,576 צפיות

הקהל הישראלי אוהב נתונים, והוא אוהב לקבל אותם ב'כתבות רשימה'. ככה נוח יותר להתמצא בערימת הנתונים. הכתבה הזו, שסיכמה את 6 החודשים הראשונים של 2016, הייתה פופולרית בפייסבוק ושותפה המון פעמים. בימים הקרובים נכין אחת כזו מעודכנת שתסכם את כל שנת 2016.

האופנועים הנמכרים ביותר בישראל
האופנועים הנמכרים ביותר בישראל

8. מבחן השוואתי: לתת בראש! – 25,511 צפיות

סוף סוף הגענו למבחני דרכים ברשימה הזו, ואחרי האפריקה טווין אהבתם את המבחן ההשוואתי שערכנו בין שלושה קונספטים – סופרספורט, סופר-נייקד וספורמוטו. או כמו שאהבנו לקרוא לו: SS, SN, SM. בעתיד יהיו עוד מבחנים מגניבים שכאלה.

לתת בראש! (צילום: בני דויטש)
לתת בראש! (צילום: בני דויטש)

9. רכיבה ראשונה: ימאהה MT-10 – עם 22,950 צפיות

מפתיע? לא כל כך. אתם אוהבים לקרוא על כלים מגניבים, והימאהה MT-10 בהחלט כזה. אתם גם אוהבים את הקונספט הקצר והענייני של 'רכיבה ראשונה'. השילוב של שניהם בתוספת השקה עולמית יוצר כתבה עם המון צפיות.

ימאהה MT-10 - אופנוע מגניב ורכיבה ראשונה
ימאהה MT-10 – אופנוע מגניב ורכיבה ראשונה בהשקה העולמית

10. השוואתי מכונות זמן – מבחן הרטרו הגדול – 22,750 צפיות

צמוד למדי ל-MT-10, אהבתם גם את המבחן ההשוואתי לאופנועי הרטרו שעשינו הקיץ. המלצה: אם טרם ראיתם את הווידאו המדהים של צלם המערכת שלנו בני דויטש, היכנסו לכתבה (הקישור בכותרת) וצפו!

מבחן הרטרו הגדול (צילום: אופיר יונה)
מבחן הרטרו הגדול (צילום: אופיר יונה)

ועכשיו, בגלל שאנחנו לארג'ים, קבלו גם את מקומות 20-11:

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 40, רוכב על אופנועים 24 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

BMW-Motorrad-Day-2018-044

האירוע השנתי של ב.מ.וו – גרמיש בבאר-שבע

האירוע השנתי של ב.מ.וו ללקוחות החברה עמד השנה בסימן גרמיש ו-BMW Motorrad Days - על מסלול מוטורסיטי בשדה-תימן, כולל פעלולן בינלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO