דף הבית / חדשות / 13 אופנועים חדשים ליס"מ
422e3f3b-b707-4447-a93d-885869a49a05

13 אופנועים חדשים ליס"מ

יחידות היס"מ קיבלו היום 13 אופנועים חדשים של ב.מ.וו מדגם F800GS, מדוגמים לעבודת משטרה; בקרוב משלוח נוסף

בתחילת שנות ה-2000 קמו יחידות אופנועים בתוך מסגרת היס"מ – יחידות סיור מיוחדות של המשטרה שפועלות כנגד פשיעה והפרות סדר. בתחילה עבדו ביחידות היס"מ עם קוואסאקי KLE500 משופרים ומשודרגים, לאחר מכן נוספו כמה יחידות של ב.מ.וו F650GS, ובשנים האחרונות כל יחידות היס"מ עובדות עם ב.מ.וו F800GS – אולי האופנוע שמתאים ביותר לעבודת היס"מ, שכוללת הרבה עבודה אורבנית בהרכבה.

היום (חמישי) קיבלו יחידות הרוכבים של היס"מ 13 אופנועים חדשים, כולם מהדגם החדש של הב.מ.וו F800GS. האופנועים יפוזרו בין יחידות היס"מ השונות – במרכז, בצפון, בדרום ובירושלים, וישמשו את לוחמי היחידות לא במקום אופנועים קיימים אלא בנוסף, שכן יחידות האופנוענים גדלות בשנים האחרונות.

ב.מ.וו F800GS רפליקת יס"מ - 13 כלים חדשים
ב.מ.וו F800GS רפליקת יס"מ – 13 כלים חדשים

האופנועים הם לא סטנדרטיים, אלא משופרים בהתאם לצורכי היחידות ובהתאם לניסיון הרב שנרכש בהן. כך למשך הבולמים משופרים ויכולים לעמוד בעומס של 2 לוחמים עם ציוד ונשק, האופנועים ממוגנים לגמרי, ומותקנות עליהם מערכות תקשורת וכריזה.

פרט ל-13 האופנועים הללו, יחידות היס"מ צפויות לקבל בקרוב אופנועים נוספים, משופרים אפילו יותר. אנחנו עובדים על רכיבת מבחן כבר מעכשיו.

נסיעת מבחן בקרוב
נסיעת מבחן בקרוב

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Metro Motorica

מטרו פותחת סניף ייעודי לאופנועי בטא

הסוכנות הוותיקה מוטוריקה שבהוד השרון משנה את פניה, והופכת מסוכנות ק.ט.מ לסוכנות הדגל של בטא בישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO