דף הבית / חדשות / E-RACER: הגרסה האיטלקית לזירו האמריקאי
E-RACER-011

E-RACER: הגרסה האיטלקית לזירו האמריקאי

סדנה איטלקית לוקחת את דגמי זירו החשמליים והופכת אותם למשהו אחר לגמרי

סדנה איטלקית מעניינת בשם E-RACER מציעה לשנת 2020 חבילה ייחודית שהופכת את אופנועי הזירו החשמליים – המעניינים והמיוחדים בפני עצמם – למשהו אחר לגמרי.

סדנת E-RACER האיטלקית מציעה את גרסתה לשני דגמים של זירו. הדגם הראשון – E-Racer EDGE – מבוסס על ה-SR/F ומציע קיט עיצוב פלאג-אנד-פליי שמשדרג את העיצוב מצד אחד ומפחית במשקל מצד שני. הקיט כולל יחידת תאורה, מיכל דלק שונה וזנב חדש. בנוסף, יש פריטים כמו כידון שונה, משולש היגוי מכורסם, מושב בתפירה ידנית, מערכת בלימה משודרגת מעולם המרוצים ומערכת מתלים מתקדמת של AirTender האיטלקית.

E-Racer EDGE
E-Racer EDGE

הדגם השני – E-Racer RUGGED Mark2 – מבוסס על גרסת השטח של זירו, ה-FXS. האיטלקים מוסיפים טבעות אלומיניום מובנות לשלדה כדי לאפשר קשירה של האופנוע בעת העמסה על הרכב. גם כאן יש יחידת תאורה מהפנטת וייחודית. מתחת למושב התווסף תא מטען מוגן מפגעי מזג אוויר עם שקע USB, שיכול לאכלס גם כבל חשמלי באורך 15 מטרים (הם מדדו) להטענה במקומות ציבוריים. לגרסה זו יש מושב מיוחד שיכול לאכלס 4-3 אנשים. עכשיו אתם בטח שואלים, למה? ובכן, האיטלקים גם מייעדים אותו לשימוש על-גבי אוניות גדולות. בשני צדדיו יש גם נקודות LED שמאפשרות תאורה היקפית מלאה על האופנוע. היצרן מייעד את הדגם גם ליחידות לחימה כאלו ואחרות, גם ללוחמים בפני עצמם כגון ציידים וגם לכאלו שחושבים שהם לוחמים.

E-RACER
E-RACER  RUGGED Mark2

שני הדגמים מגיעים עם אפליקציית בטיחות שנקראת E-RAF (ר"ת E-Racer Audio-Forceback). המערכת מיועדת לספק תדרי שמע גבוהים ונמוכים לשני שימושים: האחד, בתדרים הנמוכים, נועד 'להזהיר' משתמשי דרך אחרים ולהתריע על נוכחות וכיוון האופנוע המגיע. התדר הגבוה נועד לתת לרוכב משוב על מהירותו והכוח בו הוא משתמש על-ידי צליל וויברציה המתעצמים ביחס ישר לכוח המנוע.

העלות לשני הקיטים הללו היא 6,000 יורו, וזאת בנוסף למחיר רכישת הזירו המקורי. לשנת 2020 החברה תציע 10 דגמים מכל אחד, בעיקר ללקוחות אקסצנטריים ועשירים.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Antonio Cairoli - KTM 450 SX-F-2

סוף עידן: טוני קאירולי מודיע על פרישה

לאחר תשע אליפויות במוטוקורוס העולמי מודיע טוני קאירולי על פרישה מעולם הספורט המקצועני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO