מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סרטון חדש, טיפים והצעות לשיפור יתקבלו בברכה :)

Skity
22-04-2017, 13:19
סרטון מהטיול הכתום שנערך אתמול בפאתי ירושלים.

https://www.youtube.com/watch?v=RiC0xq7hf20

israel
23-04-2017, 09:58
נראה כיף גדול מסכן ההוא בסוף איזו החלקה

ZeroCool
23-04-2017, 11:50
נראה כיף גדול מסכן ההוא בסוף איזו החלקה

אנשים טיפשים שלא יודעים לכנס לסיבוב זה מה שקורה להם

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skity
23-04-2017, 14:11
אנשים טיפשים שלא יודעים לכנס לסיבוב זה מה שקורה להם

Sent from my iPhone using Tapatalk

אחת התגובות היותר מוגזמות ולא במקום שיצא לי לקרוא כאן בפורום, טיפש? מי ישמע הוא דפק ווילי ועף אחורה בסך הכל החליק בקטנה, אז הוא רצה לנסות להשכיב, so what?

mudale222
24-04-2017, 18:14
סרטון סבבה... ארוך מדי לטעמי.. נראה לי שרוב האנשים היום לא יצפו ביותר מ3 דקות (בערך) של סרטון.
בקשר לתאונה - הוא ירד לזווית ממש מוגזמת :)
אבל למה לא? קורה ,קרה ויקרה.. חלק מהכיף.

snirw
24-04-2017, 18:47
סרטון נחמד, קצת ארוך מידי כמו שמודלה אמר, אני הייתי מציע לשנות את מיקום המצלמה ולצלם מכמה זוויות כדי שיהיה יותר מעניין ומקשר יותר בין המוזיקה לקטעים המתחלפים

Rid3r
27-04-2017, 09:28
אהבתי, וייב טוב :)

טריקים שאתה אתה יכול לנסות בוידאו הבא:
1) להוסיף הילוך איטי לאינטרו (במיוחד אם בחרת שיר בBPM נמוך כמו זה...אגב שיר מעולה!! אני מתפתה לבקש את רשותך לגנוב אותו :P )
2) color correction. להוסיף טיפה קונטרסט, להוסיף ממש טיפה סטורציה, לנסות להגדיל את הטווח הדינאמי ע"י הבהרת השחורים טיפה והורדת הלבנים.
3) לחתוך הרבה תוכן שבו אתה רוכב יחסית לבד. אני יכול לראות 60דקות רכיבה במעגלים במסלול שלי לבד ולהתלהב מזה אבל אחרים ישתעממו אחרי הקפה אחת. אם יש אופנועים אחרים בפריים או מקומות\צמתים\גשרים\וויליז וכו' זה ממשיך להיות מעניין, אם זה רק אתה בנוף דומה לצופה קשה להבדיל בדקויות.

זו לא ביקורת, אלו רק אופציות שאתה יכול לנסות ולראות אם אהבת.
בסופו של יום אתה יוצר תוכן וזה מה שחשוב.

guyt
27-04-2017, 16:10
אהבתי, וייב טוב :)

טריקים שאתה אתה יכול לנסות בוידאו הבא:
1) להוסיף הילוך איטי לאינטרו (במיוחד אם בחרת שיר בBPM נמוך כמו זה...אגב שיר מעולה!! אני מתפתה לבקש את רשותך לגנוב אותו :P )
2) color correction. להוסיף טיפה קונטרסט, להוסיף ממש טיפה סטורציה, לנסות להגדיל את הטווח הדינאמי ע"י הבהרת השחורים טיפה והורדת הלבנים.
3) לחתוך הרבה תוכן שבו אתה רוכב יחסית לבד. אני יכול לראות 60דקות רכיבה במעגלים במסלול שלי לבד ולהתלהב מזה אבל אחרים ישתעממו אחרי הקפה אחת. אם יש אופנועים אחרים בפריים או מקומות\צמתים\גשרים\וויליז וכו' זה ממשיך להיות מעניין, אם זה רק אתה בנוף דומה לצופה קשה להבדיל בדקויות.

זו לא ביקורת, אלו רק אופציות שאתה יכול לנסות ולראות אם אהבת.
בסופו של יום אתה יוצר תוכן וזה מה שחשוב.

כל זה וגם...
קצר יותר! ויותר ווילי! וסטופי! שיהיה מעניין... :biggrin:

audiR8
28-04-2017, 11:31
מצטרף להמלצה לקצר.
הסרטון הראשון שערכתי היה באורך של 16 דקות. ניסיתי לדחוס פנימה את כל הטיול (שהיה ארוך במיוחד). בדיקה של סטטיסטיקת הצפייה העלתה שאף אחד לא ראה את הסרטון עד סופו.
בסרטונים הבאים קיצצתי את כל הקטעים המנהלתיים - אלא אם כן הנוף מיוחד במינו - השארתי את הקטעים הטכניים בלבד וגם מהם הסרתי כמעט הכל חוץ מפניות.
שילוב של מצלמות נוספות במקומות מגוונים גם מוסיף עניין. אני התקבעתי (לאחר מספר נסיונות) על הזרוע האחורית, כשמצלמה פונה לכיוון רגל שמאל ונותנת מצד אחד מבט על פעילות העברת ההילוכים ומצד שני מראה מקרוב את האספלט ואת זווית ההטיה.
לדוגמא:
https://youtu.be/uJQx9M9aP_k

דוגמא נוספת לעריכה קצרה אפילו יותר:
https://youtu.be/E4ouW6VMOMo
כאן מדובר בטיול באורך 500 קילומטרים שכלל את מעלה עקרבים, כביש 90 וסדום ערד. רוב הקטעים היו משעממים לצפיה במבט לאחור (בגלל מימד העומק החסר בזווית רחבה כמו שמספקת הGoPro, כבישים כמו מעלה עקרבים נראים מרשימים הרבה פחות מאשר במציאות) ולכן השארתי בסרטון רק קטעים מסדום-ערד ומפגש אקראי עם חבורת חוליגנים (במובן החיובי של המילה) רכובים על אופנועי שטח.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Thelegend
02-05-2017, 13:09
עם איזה תוכנות עריכה אתם משתמשים?

audiR8
03-05-2017, 17:40
אני משתמש בAdobe Premiere.

Sent from my MI MAX using Tapatalk