מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למה "מתקמצנים" על ההודעות הפרטיות?

mudale222
25-04-2017, 16:30
אהלן
יש מגבלה של 50 הודעות טוטאל (נכנס +יוצא) שזה פשוט כלום..
לא מבין למה? יש סה"כ באתר כ5000 משתמשים... ההודעות אלה זה כלום מבחינת שטח אכסון.. זה טקסט..
מדובר בביתים או מקסימים בקילובייתים בודדים.. גם * 5000 לא נראה לי שזה משנה כמעט משהו מבחינת שטח אכסון.
למה לא 500 או 5000 הודעות?

nihrider
25-04-2017, 16:38
לגמרי, לא נוח בכלל
זה אחד הכאבי ראש הרציניים פה באתר

R86
25-04-2017, 20:18
כי מנסים לשמור על הפורום ציבורי
ב500 הודעות הרבה חברה יעדיפו להגיב בפרטי (יותר נוח,פחות סיכוי לביקורת)
ואז זה הפך להיות פייסבוק 2

nimi9
26-04-2017, 13:26
בעבר המצב היה שונה מאוד מהיום: לא כל אחד רצה שיתקשרו אליו, הודעות SMS עלו כסף ולא היתה פלטפורמה אחת נפוצה שכולם עשו בה שימוש.
אי-מייל מהבחינה הזו לא היה שונה מאוד משום שהצריך בדיקה נפרדת, בדיוק כמו התיבה הפרטית בפורום.

כיום יש ווטסאפ לכל ילד מגיל 5 ומעלה, ולפייסבוק נרשמים כמעט אוטומטית לאחר הלידה בזמן הרישום במשרד הפנים.
מספיקה הודעה פרטית אחת בשביל להעביר לאדם השני אמצעי תקשורת פרטי כזה או אחר להמשך התכתבות בצורה קלה ופשוטה יותר ללא תלות בכניסה לפורום וממנו אל תיבת ההודעות הפרטיות וכו'.

אם פעם תיבה בגודל 250 הודעות (בגלגול הקודם של הפורום) בקושי הספיקה לי לשנה, הרי שכיום היא מכילה בקושי 20 הודעות אחרי שנתיים...

אז אמנם לא ביטלנו את ההודעות הפרטיות לחלוטין, בעיקר משום שזו גם צורת ההתקשרות היותר לגיטימית בין המשתמש לבין ההנהלה/מערכת, אבל בשלב זה אין כוונה להגדיל אותה מעבר לזה.

ואם בכל זאת יש צורך ביותר מקום - תמיד אפשר למחוק את הישנות :o

nihrider
26-04-2017, 13:30
אומרים לך המשתמשים שזה לא מספיק להם, למה לא להגדיל קצת?

nimi9
26-04-2017, 14:16
אומרים לך המשתמשים שזה לא מספיק להם, למה לא להגדיל קצת?

אני חושב שההסבר היה די ברור.

אם יש לך שאלות נוספות, אתה מוזמן לכתוב לי - בדיוק בשביל זה יש הודעות פרטיות.

nimi9
28-06-2017, 13:54
החדשות טובות -
אחרי מסע שכנועים מפרך שבמהלכו דיברתי אל ליבו של הבוס הגדול (והרשע, בוס גדול חייב להיות רשע) והתחננתי בפניו, הוחלט להגדיל את המכסה המותרת להודעות פרטיות ולהחזיר אותה ל-250 , כמו שהיה בפול גז "הישן".

החדשות הרעות -
זה בא על חשבון מבחנים השוואתיים ל-10 השנים הקרובות. לא נשאר תקציב....:frustrated:

נו טוב, לפחות ניסיתי :biggrin: