מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הטלפון שלא יוציא אותך פראייר

moria31974
02-06-2015, 06:04
שאלה לכל בעלי התחבורה שעושים מנוי גרירה אם היה מספר טלפון אחד שאתה מתקשר אליו ברגע שאתה צריך גרירה או כל שרות דרך אחר והוא מביא לך שלושה אפשריות או אפשרות אחת שיהיו הכי זולות והכי קרובות אלייך האם זה סוג של שרות שהיית מוכן להירשם אליו ללא שום דמי מנוי או מעדיף עדין במנוי גרירה

Toolie
02-06-2015, 09:18
ההפרש בעלות בין מנוי להזמנה עצמאית מאוד גדול.
מעדיף לשלם פעם בשנה ולדעת שהם מחוייבים לזה מאשר להתחיל לחפש אלטרנטיבות.
גם אם זה שיכול להיות שהן יהיו יותר מהירות.

micfaber
02-06-2015, 09:29
לא מבין איך השרשור הנ״ל טרם ננעל... מתרשלים שם למעלה.

דינגו
02-06-2015, 14:15
כיוון שאין פה פרסום למוצר/שירות ספציפי, לדעתי זה סוג של סקר שוק, ולכן לא מוקצה מחמת מיאוס וצריך להינעל.
בלי קשר, אם אתה חושב שיש משהו שמלכלך את הפורום וצריך להינעל/להימחק - אל תהיה ישראלי שמקטר ולא עושה כלום בשביל לשפר את המצב.
שלח ה"פ לאחד המנהלים/בעלים והם יטפלו בזה.

guyt
02-06-2015, 14:23
הייתי עונה בשמחה, אם רק הייתי מצליח להבין את השאלה.
אם אפשר לכתוב את זה בבקשה בעברית, עם סימני פיסוק (לא להתבייש!) יהיה טוב יותר

moria31974
02-06-2015, 14:39
בוא נסביר יותר ברור היום רוב בעלי כלי התחבורה עושים ביטוח גרירה אם היה אפליקציה שאתה נירשם בחינם וברגע שאתה נתקע או זקוק לכל שרות דרך אחר אתה מקבל בין שלוש אפשריות לאפשרות אחת של הצעות מחיר מנותני השרות שהכי קרובים למיקומך אם זה סוג של שירות שהיית מעדיף להשתמש בו (יוצא שאתה מקבל את הכי זול והכי מהר )או עדין מעדיף לעשות את הביטוח גרירה

אRני
02-06-2015, 14:44
גם כשתתקע בסופ"ש\באמצע הלילה\באמצע חור כלשהו עדיין תקבל מיד 3 הצעות מחיר בזמן שאתה עומד על הכביש ומחכה? צריך לבדוק את זה.
בכל אופן המודל שלך אפשרי הוא פשוט בנוי על קבלת עמלה על השימוש בפלטפורמה שלך (אפליקציית סלולר אני מניח, לא באמת מספר טלפון נכון?) לעומת רכישת פוליסת ביטוח שנתית.

בעבר הייתי אומר - אין סיכוי, אבל היום עם הרעת התנאים שלקוחות כתבו עליהם לאחרונה (ספציפית ב"זברה" אם אני זוכר נכון) יכול להיות שיש מקום לדבר כזה.

moria31974
02-06-2015, 14:56
אתה מקבל שלוש הצעות לא משנה איפה אתה רק בשביל הספורט תחפש בגוגל כתב שרות זברה או כל חברה אחרת ותסתכל כמה דברים המנוי לא כולל ומה הזמנים שהם מתחייבים בין 5 ל3 שעות אני חושב לא משנה כמה אתה מרוויח לשעה 25 או 100 הזמן של כולנו יקר

רוכב על 2
02-06-2015, 15:57
בוא נסביר יותר ברור היום רוב בעלי כלי התחבורה עושים ביטוח גרירה אם היה אפליקציה שאתה נירשם בחינם וברגע שאתה נתקע או זקוק לכל שרות דרך אחר אתה מקבל בין שלוש אפשריות לאפשרות אחת של הצעות מחיר מנותני השרות שהכי קרובים למיקומך אם זה סוג של שירות שהיית מעדיף להשתמש בו (יוצא שאתה מקבל את הכי זול והכי מהר )או עדין מעדיף לעשות את הביטוח גרירה

תגיד, יש לך משהו נגד סימני פיסוק?

אRני
02-06-2015, 17:14
לא רציתי להעיר על זה אבל לקרוא את ההודעות שלך זה מעייף. סימני הפיסוק הם חבריך - העזר בהם.

eyald
03-06-2015, 03:36
איך קוראים לאפליקציה? ותגידו אם הבנתי נכון, האפליקציה שאתם מדברים עליה מאתרת את הגורר הכי קרוב לאיפה שאתה נמצא? אם כן נשמע טוב.
ודרך אגב, יש אפליקציה כזאת לאופנועים? שזה יכלול גררים קטנים עם עגלות?

עמיר
03-06-2015, 09:11
גם כשתתקע בסופ"ש\באמצע הלילה\באמצע חור כלשהו עדיין תקבל מיד 3 הצעות מחיר בזמן שאתה עומד על הכביש ומחכה? צריך לבדוק את זה.
בכל אופן המודל שלך אפשרי הוא פשוט בנוי על קבלת עמלה על השימוש בפלטפורמה שלך (אפליקציית סלולר אני מניח, לא באמת מספר טלפון נכון?) לעומת רכישת פוליסת ביטוח שנתית.

בעבר הייתי אומר - אין סיכוי, אבל היום עם הרעת התנאים שלקוחות כתבו עליהם לאחרונה (ספציפית ב"זברה" אם אני זוכר נכון) יכול להיות שיש מקום לדבר כזה.

צודק!

ממש לפני שפולגז נסגר היה שרשור ארוך על עניין ה- "עד 10 ק"מ" שהפך את המנוי גרירה ללא רלוונטי, אם עד עכשיו רובנו היינו מוכנים לאכול את השירות לקוחות הגרוע וההמנתנה האינסופית, הרבה מהכותבים בשרשור הגיעו למסקנה שבחידוש הבא לבטל את המנוי, ולשמור במקום זה כמה מספרי טלפון של גוררים (ובמקביל למגן גם הצמיג).

moria31974
03-06-2015, 13:01
אנחנו בשלבי פיתוח, נשמח מאוד לקבל ממכם רעיונות כל דבר שניראה לכם שיהיה חשוב בשבילכם באפליקציה

israel
03-06-2015, 14:32
לדעתי פיתוח של אפליקציה כזאת יכול ליהיות ממש מועיל/פורץ דרך/מוזיל עלויות/משפר שירות ועוד, אך לדעתי אני לא חושב שהרבה רוכבים רציניים יוותרו על מנוי לחברה שמתחייבת אליו וסוג של עוגן בטוח בשעת צרה.

מי שכן ישתמש באפליקציה כזאת בטוח, אלו יהיו רוכבים צעירים/חאפרים למיניהם/תפרנים/כאלו שנדפקו ע"י זברה והמוסך שלו נמצא 11 ק"מ מהמקום בו הוא תקוע.

לאחר תקופה אם האפליקציה תיהיה ממש מועילה ואמינה ומתוחזקת טוב לאט לאט יתחילו לזלוג אנשים שהיו מנויים לחברות שונות,וזאת כאמור רק אם האפליקציה תוכיח את עצמה ואת האמינות שלה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה

עמיר
04-06-2015, 08:58
אנחנו בשלבי פיתוח, נשמח מאוד לקבל ממכם רעיונות כל דבר שניראה לכם שיהיה חשוב בשבילכם באפליקציה

אפשרות לדרג את השירות שקיבלתי תהיה אופציה מועילה.