מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קורס לרכיבה מתקדמת - בלי כלי משלי?

Notepad
16-08-2015, 20:08
אהלן. יש לי רישיון a1 אבל מעולם לא רכבתי על דו"ג מעבר לטסט. אני רוצה לעבוד בשליחויות כדי לצבור קצת ניסיון ולהרוויח כסף, אבל הייתי רוצה להיות יותר מיומן כבר בהתחלה. האם יש מקומות שמקנים מיומנויות מתקדמות, על כלים שלהם? או שאני תמיד אהיה חייב לבוא עם אופנוע משלי?

rain man
16-08-2015, 20:28
גם אני הייתי מצטרף לדבר כזה,
הכוונה , אין לי אופנוע ואני מאוד הייתי רוצה לעבור קורס רכיבה מתקדם,

Sent from my iPhone using Tapatalk

אייל פרדר
18-08-2015, 10:01
ניתן פשוט להשכיר דו"ג מחברת השכרה ולהגיע איתו ליום הקורס.

Sent from my A0001 using Tapatalk

nihrider
18-08-2015, 11:05
יש טעם לעשות קורס על כלי שלא רוכבים עליו ביום יום?

אייל פרדר
24-08-2015, 13:32
יש טעם לעשות קורס על כלי שלא רוכבים עליו ביום יום?

עקרונית כן - החומר הנלמד רלוונטי לכל כלי דו-גלגלי ולכן מה שתלמד יהיה רלוונטי לכל כלי אחר שתעלה עליו. כמובן שהקורס גם עוזר לרוכב להתחבר לכלי האישי שלו ולכן לא פעם רוכבי מגיעים שוב לקורס או אימון אחרי שהם מחליפים כלי, רק כדי להתחבר אליו.

כיוון שאתה רוצה לרכוש מיומנות רכיבה על קטנוע עבור עבודתך כשליח, אתה יכול לנסות ולהשכיר קטנוע שיהיה הקרוב ביותר לכלי שתעבוד עליו וליישם את מה שלמדת בקורס בזמן שתרכב על הקטנוע של העבודה.

nihrider
24-08-2015, 14:35
קורס רכיבה ייעודי לשליחים זה רעיון לא רע

נותנים לכל הילדים האלה להסתובב בערים בלי שום ניסיון, הם לא פעם נפצעים בגלל חוסר הניסיון הזה.

R86
24-08-2015, 18:52
עקרונית כן - החומר הנלמד רלוונטי לכל כלי דו-גלגלי ולכן מה שתלמד יהיה רלוונטי לכל כלי אחר שתעלה עליו. כמובן שהקורס גם עוזר לרוכב להתחבר לכלי האישי שלו ולכן לא פעם רוכבי מגיעים שוב לקורס או אימון אחרי שהם מחליפים כלי, רק כדי להתחבר אליו.

כיוון שאתה רוצה לרכוש מיומנות רכיבה על קטנוע עבור עבודתך כשליח, אתה יכול לנסות ולהשכיר קטנוע שיהיה הקרוב ביותר לכלי שתעבוד עליו וליישם את מה שלמדת בקורס בזמן שתרכב על הקטנוע של העבודה.

ניתן להשתתף בקורס ללא רישיון מתאים? (נפח גבוהה מהמותר ברישיון)

אייל פרדר
25-08-2015, 20:34
ניתן להשתתף בקורס ללא רישיון מתאים? (נפח גבוהה מהמותר ברישיון)

לא. חובה רישיון מתאים לכלי עצמו וביטוח חובה בתוקף.

SM26
25-08-2015, 23:42
אאל"ט, כפיר לווין מפרו ריידינג מציע להשכיר לך אופנוע 125 דו"פ עבור סדנאות השטח שהוא מעביר.

מאוד מעשיר.
מאוד איכותי
אבל בתור אחד שעבר סדנה וגם היה שליח, זה חומר מאוד מועיל, פשוט רלוונטי.

באמת מסקרן אולי מישהו ירים את הכפפה לגבי קורס רכיבה לשליחים.