מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שיטת מצליח של פנגו (אפליקציית חנייה)

דינגו
18-08-2015, 11:06
אני משתמש בפנגו בשביל להפעיל חניה בכחול לבן.
לא רק זה, אני אפילו משלם לפנגו 4.5 ש"ח בחודש בשביל לקבל תזכורת לפני סיום החניה כדי לא לחטוף קנס (כבר קרה :D ),
וכדי לחסוך את ה-0.5 ש"ח שעולה כל הפעלת חניה (עם 2 חניות בשבוע בפנגו זה כמעט משתלם).
היום בבוקר הופתעתי לגלות בתיבת המייל שלי הודעה מפנגו, כי הם "שמחים להצטרפותי לחבילת שירות פנגו extra".
מעולם לא ביקשתי להצטרף לשירות זה. לא באמצעות שיחת טלפון, לא בפקס, לא במייל, ולא דרך אתר האינטרנט של החברה.
הצירוף האוטומאטי לשירות היה אמור להעלות את התשלום החודשי מ-4.5 ש"ח ל-12.5 ש"ח.
שיטת "מצליח" הזאת מביאה לי את הסעיף.

אז אם יש מישהו שמשתמש בפנגו - heads up.

Jack_R1
18-08-2015, 14:33
תעבור לסלופארק. אין דמי הפעלה מהאפליקציה, השימוש באפליקציה סופר-נוח, ויש התראות אם אתה כ"כ מעוניין לשלם עליהן, אפילו ב-2 מסלולים - תשלום רק אם השתמשת בהם בחודש הנתון או תשלום קבוע.
אם אתה צריך גילוי נאות - אני לא קשור אליהם בשום צורה, אבל הייתי לקוח של פאנגו והתעצבנתי על החזירות (לשלם דמי הפעלה מהאפליקציה, כשזה לא משולם בהפעלה בטלפון - זאת חזירות לשמה בתפיסתי), וביום שבו היה את הבלגאן הזה עם החוזים והיו צריכים להירשם מחדש - עשיתי השוואה שוב, ראיתי שסלופארק חתכו את התשלום על ההפעלה באפליקציה (לשנה או לשנתיים, לא זוכר) ועוד הביאו כמה שעות חניה חינם - לא חשבתי פעמיים. מאז הם עוד שיפרו את האפליקציה. אם יקרה והם יחזירו את תשלום דמי ההפעלה מהאפליקציה - אתעצבן, אשאיר להם פידבק גרוע בפליי ואחזור להפעיל בטלפון.

דינגו
18-08-2015, 14:43
איך סלופארק מרוויחים אם אין דמי הפעלת חניה?
לא קריטי.

עברתי אליהם, תודה.

nihrider
18-08-2015, 15:47
לא משלמים על הפעלה? אני גם עובר...

mickyc
18-08-2015, 18:30
מה ש-Jack_R1 אמר

Jack_R1
19-08-2015, 02:14
איך סלופארק מרוויחים אם אין דמי הפעלת חניה?
לא קריטי.

עברתי אליהם, תודה.

מרוויחים ממנויים, כמעט בטוח מרוויחים מההפרשים שבין עלות החניה המוסכמת לבין מה שהם משלמים לעירייה בפועל (סכומים דומים\זהים לפאנגו, אין הבדלים שקפצו לעין), ואולי מצאו עוד כמה דרכים להרוויח מה-user base. לא מציקים עם פרסומות - אז לא בכיוון הזה.

ohadifrach
19-08-2015, 03:22
למה לא פשוט להשתמש באיזיפארק?
אין שום צורך בתזכורת הארכה, כל שאתה צריך לעשות זה לחזור לרכב ולכבות את המכשיר. יש יותר פשוט מזה?

ohadifrach
19-08-2015, 03:25
אגב, בדיוק נתקלתי באיזה פוסט שנכתב בישראבלוג (דלג לקטע שהוא כותב על איך לחנות בתל אביב ולצאת מזה בשלום)- http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=784110

Jack_R1
19-08-2015, 12:53
היה לי איזיפארק. השוואה קצרה:
1. צריך למלא אותו מדי פעם, ולא צריך לעשות כלום עם חניות טלפוניות.
2. כדי להמשיך חניה מעבר ל-3 שעות, צריך לחזור לאוטו. בטלפון אתה צריך רק להתקשר\ללחוץ על 2 כפתורים.
3. הסוללה שלו נוטה להיגמר ולהוסיף חתיכת תשלום על החניה (20+ ש"ח לסוללה, עד כמה שזכור לי, והיא נגמרת בערך פעם בשנה). בפעם השניה אפילו התעצבנתי ועשיתי חיבור שמאפשר לו לעבוד מהמצבר של האוטו.
4. כל מיני שירותי תזכורות, וכו' - כל אחד בוחר לעצמו, אצלי זה לא מופעל כי אין צורך. תשלום חניה נטו.

גם לפני האפליקציות וכו', איזיפארק היה כאב ראש לא קטן, ושמחתי להיפטר ממנו.

רונן
19-08-2015, 16:34
לא משלמים על הפעלה? אני גם עובר...

אני חושב שבעקבות התחרות גם פנגו ביטלה את עלות ההפעלה.

Jack_R1
19-08-2015, 17:48
אכן, הסתכלתי עכשיו באתר שלהם:
http://www.pango.co.il/start_parking
"ללא עמלה"
אני מניח שאובדן הלקוחות היה מורגש, כי איזה חודש אחרי שעברתי הם עדיין גבו, ועכשיו כבר לא.

NadavK
19-08-2015, 19:26
2. כדי להמשיך חניה מעבר ל-3 שעות, צריך לחזור לאוטו. בטלפון אתה צריך רק להתקשר\ללחוץ על 2 כפתורים.
3. הסוללה שלו נוטה להיגמר ולהוסיף חתיכת תשלום על החניה (20+ ש"ח לסוללה, עד כמה שזכור לי, והיא נגמרת בערך פעם בשנה). בפעם השניה אפילו התעצבנתי ועשיתי חיבור שמאפשר לו לעבוד מהמצבר של האוטו.
4. כל מיני שירותי תזכורות, וכו' - כל אחד בוחר לעצמו, אצלי זה לא מופעל כי אין צורך. תשלום חניה נטו.

אני דווקא אוהב את האיזיפארק ומשתמש בו כבר שנים, ללא ספק השימוש בו פחות, נקרא לזה, 'אלגנטי' מאשר השימוש באלפיקציות, אבל מבחינתי כל הפרטים שהאלפקציות מבקשות זה קו אדום. כדי להתחיל להשתמש בפנגו/סלופרק אתה צריך לתת להן : שם ושם משפחה, מייל, טלפון, מס' רכב ומס' כרטיס אשראי... זה לדעתי מוגזם. אז כן, איזיפארק לוקח דקה יותר להפעיל כשיוצאים מהאוטו, אבל זה מבחינתי החיסרון הבולט היחיד.

ohadifrach
26-08-2015, 22:19

1. אפשר למלא אותו בכל תחנת דלק שאתה מגיע אליה ואפילו גם מהבית, ישירות דרך האינטרנט (לוקח בדיוק שניה וחצי).
2. ממש לא צריך לחזור לאוטו. להפך, באיזיפארק אתה גם לא צריך לשלם על תזכורת הארכת חניה.
3. עדיף לשלם פעם בשנה ומשהו על סוללה חדשה מאשר לשלם את העמלות בפנגו כשבחישוב כללי, עולות הרבה יותר במצטבר.
4. לא תלוי בתקשורת סלולרית.

בקיצור, בשורה התחתונה, אפליקציות הן דבר מעולה אבל כשמדובר בתשלום חניה, אני מעדיף את הדרך הפשוטה והבטוחה.