מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ברך במסלול

Tilbalisti
02-10-2017, 23:41
אהלן מישו יכול להסביר על התנוחת רכיבה שצריך כשיורדים לברך באספלט אשמח אם זה יהיה עם תמונות בנתיים אני יורד עד לכף רגל (אני פותח את כף הרגל לכיוון הפניה (בהשכבה ימינה אז ימינה) כשהיא עדיין על הרגלית ואז לאט לאט שאני יורד אני מרגיש אותה נתקעת באספלט וככה אני יודע בערך תשיפוע למי שהבין... בקיצור אני יורד יורד אבל לבסוף אני מרגיש שהגלגל מחליק (עוד לפני שהברך ברצפה) אז אני ישר מתיישר כדי לא ליפול... אשמח להמלצות אז איך לרדת עוד ושהגלגל לא יחליק
חשוב לציין שאת השטויות הרגילות אני מכיר וזה לא עוזר (חצי תחת החוצה לכיוון הפניה, היגוי הפוך, הסתכלות עמוקה לתוך הפניה, פלג גוף עליון לכיוון הפניה, מרפקים מכופפים ולא לוחצים על ההגה)

אז מה עוד לא חשבתי עליו ובגללו אני לא מצליח???

*הודעה זו נערכה ע"י הנהלת הפורום*
מתוכה נמחקו תוים מיותרים והדגשות מיותרות.
נא לשמור על כללי הפורום.

מיקי
03-10-2017, 08:18
לפי דעתי....לא חשבת על עצמך.....אבל לך תדע...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

rusty james
03-10-2017, 10:18
אין כמו קורס רכיבה כדי לדייק תנוחת רכיבה, היגוי ובלימה באופן אישי ומועיל...
פרגן לעצמך אחד... זה פחות מאלפיה וזה ידע לכל החיים... וגם לא מעט חיוכים בקסדה... (אני גם שר :) אבל הרבה היום עם אוזניות, אז...)

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Tilbalisti
03-10-2017, 11:21
ראיתי שקורס זה 3500 שח .....
אבל אני לא בטוח אם יעזור לי אחד ... אם אתם עברתם את הקורס ולא יודעים מה הבעיה אז מה זה יעזור ?

rusty james
03-10-2017, 19:59
ראיתי שקורס זה 3500 שח .....
לא יודעים מה הבעיה אז מה זה יעזור ?

במקור זה קרוב ל4אלף אבל תגיד שראסטי באסטי שלך אותך ותראה איך הם יורדים במחיר לפחות מזנות (לא כולל אוראלי או פאנלים).
ככה זה - חאפרים ישארו חאפרים...
ולגבי הבעיה הקשה שיש לך ואף דוקטור עוד לא מצא:
https://youtu.be/1sRKmyOl7sg

שא ברכה וסע לשלום :smoke:

עריכה ותוספות:
ולקורא התמים או לטרול החמים, 3500 ש:"ח זה אם תזמין את כל מה שבתפריט... (למשל פה: http://www.ofnoan.co.il/SignupMain.php )
קורס א' או א'+ב' יעלה כאלפיה או וחצי. נסה ותיווכח.
חוצמזה, זה מציל חיים, יש לך תג מחיר לשים על זה?

rusty james
03-10-2017, 21:32
שלח.

ובקשר לחידון הטריוויה - טילבליסטי, תקנה ותתקין RearSet (רגליות מתכוונונות כמו בסופרספורט)
- ככה כף הרגל שלך לא תגיע לאספלט גם כשהברך ואפילו כיתוב ה'מישלין' על דופן הצמיג כן.

:acigar:

rusty james
04-10-2017, 00:52
בנתיים אני יורד עד לכף רגל (אני פותח את כף הרגל לכיוון הפניה {בהשכבה ימינה אז ימינה}כשהיא עדיין על הרגלית ואז לאט לאט שאני יורד אני מרגיש אותה נתקעת באספלט

ופתרון זוכה, גאוני, בר ביצוע ואפילו זול ביותר:
בהשכבה, מקם את קצות האצבעות על הרגליות (כן, כן, במקום המנהג הפסול שתארת);
ככה יהיה קל להוציא חצי תחת ואפילו לחבוק את האופנוע וכל יתר ה'שטויות' כדבריך.

או לפתוח את כף הרגל קצת פחות...לכל הפחות.

לל"ט.

מיקי
04-10-2017, 07:00
אוהב את זה שנותנים עצות ולא יודעים מי עומד מאחרי השאלות...איך נוהג או איפה "עושה השכבות"...השכר לימוד בא על חשבון מי?השואל...ילד תמים שיפגע מהשואל..שעשה השכבה לא מוצלחת ברחוב..
לפי דעתי הנושאים בדבר צריכים לנשוא באחריות ולנסח חוקים מתאימים..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

מצמץ
04-10-2017, 11:14
הייתי מתחיל בלהביא לדו״גית פרחים, שוקולדים, אולי איזה יין טוב ומשם זורם... איחלתי לפר ההרבעה בהצלחה xoxo.

וברצינות ולמרות הכוונות הטובות, ללמד בהתכתבות זה חסר אחריות הן מצד חברי הפורום והן מצדך. לך לעשות קורס במרחב מבוקר אצל גוף מורשה שיכול לשאת באחריות אם הוא מתרשל. האם זה עולה כסף כן :( אבל החלופות האחרות הן פחות כדאיות לגופך ולרכושך.

Tilbalisti
04-10-2017, 16:55
אני לא מתכוון לעשות קורס כל עוד כל הקורסים עושקים אותך בלי למצמץ ובחוסר בושה ... מי שיכול לנסות לעזור דרך התכתבות תודה
וכתבתי שכף הרגל נתקעת על מנת לספק מידע בערך של מתי אני כבר לא מרגיש שהאופנוע יציב... אני יודע שאני פשוט יכול לשים אותה בצורה שהקצות אצבעות עליה ולגמור עניין אבל זה נותן אידיקציה טובה לשיפוע שאתה נמצא בו

Mמהר
05-10-2017, 01:43
איך הקורסים עושקים? אני ממליץ לשקול לעשות אותם בכל זאת.

moonshield
05-10-2017, 09:34
מה זה עושקים מבחינתך?
אופנוען מאומן לוקחים בערך 1500₪ לשני הקורסים, פרוריידינג לוקחים מעט פחות. זה לא העלות של חצי מהביטוח חובה שלך ונותן לך כלים לרכיבה נכונה שיחזיקו הרבה מעבר לתקופת ביטוח.

Tilbalisti
26-10-2017, 21:55
נו אחי על מה 1500 שקל? שיראה לי איפה לשים את הגוף? בחיאת

rusty james
26-10-2017, 22:44

בחיי צודק!
גם חדש וגם יודע יותר טוב.
NOT

שא ברכה וסע לשלום, חביבי,
המפתחות בפנים.

nimi9
31-10-2017, 14:26

בשביל מה? בשביל לתת לך את מה שאתה לא יודע לבד.
בשביל ללמד אותך איפה לשים את הגוף, את הרגל, את הראש ואת הידיים.

ועל הדרך בשביל למנוע ממך להתרסק, להיכנס במכוניות, להחליק בפניה, לרסק את העצמות או לנקב את הריאה.

באת לשאול אחרים, אבל אתה לא מעוניין לשמוע את מה שיש להם להגיד אלא את מה שאתה רוצה לשמוע.

אני אכתוב את זה בצורה הכי פשוטה שיש:
רכיבה לא לומדים בהתכתבות

תחליט לבד מה אתה רוצה לעשות.
בהצלחה.

Tilbalisti
01-11-2017, 16:59
יש מלא סרטונים ביוטיוב איפה לשים את הגוף.... לא מבין למה לשלם על זה...
באמת שאם יום אחד אעשה תקורס הדבילי הזה זה יהיה רק מסקרנות איך אנשים משלמים ולא קולטים שעובדים עליהם בעניים

rusty james
01-11-2017, 20:05
יש מלא סרטונים ביוטיוב איפה לשים את הגוף.... לא מבין למה לשלם על זה...
באמת שאם יום אחד אעשה תקורס הדבילי הזה זה יהיה רק מסקרנות איך אנשים משלמים ולא קולטים שעובדים עליהם בעניים

תשמע, לשכנע אותך אני לא אתיימר. רק אספר את הסיפור האישי שלי - גדלתי במושב. בשנות השבעים והשמונים. מגיל 11 נהגתי באוטו (הלוך-חזור בשביל הגישה לפרדס), בגיל 12 כבר הגעתי לפדאלים של הטרקטור (בעמידה) ובגיל מצוות כבר קיבלתי מאחי סיבוב על הדרבי 50 סמ"ק שלו ואח"כ על הסוזוקי-X וגם על DR 600, לפני שהוצאתי רשיון ל'עד 500' של שנות התשעים.
הייתי גיבור גדול, הרבה פעמים... עשיתי והייתי ולמזלי נשארתי כאן כדי לספר. ברוך הגומל וכל מי שידו במעש.

בגיל 39 ביקשתי ונדנדתי לאתר אנטרנט מקומי שיוציא קורס רכיבה מתקדמת מסובסד גם לרוכבי קטנוע ולא רק לאופנוענים מסוקסים (פשוט כי באותה עת ידי לא השיגה ורכבתי על קטנוע רבע ליטר, רחמנא ליצלן).
לא תאמין כמה השינוי שחל היה משמעותי!
פניות של 270 מעלות, בהן הייתי 'מחרבן קוביות' במשך שנים (אם תסלחו לי על הצרפתית לרגע).
מבט ותנוחה, מרפקים ונשיקה למראה והכל בתנאים סטריליים שמאפשרים עקומת לימוד מהירה ויעילה.
וכמובן, מדריך שרואה אותך מבחוץ ויודע לדייק אותך ספציפית.

זה פרייסלס ואם עדיין לא חוית סוג כזה של לימוד, לא תבין על מה כל המהומה.
(כמו שכתבו פעם בהזמנה לסרט-'הכוכב הכחול' - 'אם לא תדע, איך תבוא?')

* דברי אלו פורסמו (בהרחבה) בשנת 2011, במגזין מתחרה ברשת ולא אפרסם כאן קישור לשם, מי שיתאמץ ממש קצת ימצא, זה אותו שם משתמש. *

ואליך הספקן,
יש דברים שנולדים יודעים, יש דברים שאפשר ללמוד, פרקטיס מייק'ס פרפקט ודה סקיי איז דה לימיט.

רכיבות טובות.

ayalzo
01-11-2017, 20:53
אם לענות שניה לטרול ברצינות,
לא לכולם מתאים קורס רכיבה. יש אנשים שלא יקבלו משם את הכלים שהם מנסים לתת.
לכן במקרה הספציפי של פות"ש, אני באמת ובתמים חושב שחבל על הכסף שלו.
אני גם מקווה שהוא לא רוכב באזורים בהם אני רוכב.
נ. ב.
עברתי כמה וכמה קורסים, מחלקם הרווחתי הרבה, מחלקם כמעט כלום.
נ. ב. 2
באמת שהפעם אני לא כותב בציניות.

weref
02-11-2017, 10:15
אם לענות שניה לטרול ברצינות,
לא לכולם מתאים קורס רכיבה. יש אנשים שלא יקבלו משם את הכלים שהם מנסים לתת.
לכן במקרה הספציפי של פות"ש, אני באמת ובתמים חושב שחבל על הכסף שלו.
אני גם מקווה שהוא לא רוכב באזורים בהם אני רוכב. .

+200

ofer_a
02-11-2017, 11:14
2 הסנט שלי מדוע קורס תורם:
פידבק - בקורס אתה מקבל פידבק ממישהו שיודע מה הוא אומר.
לרוב נעשה קודם במקום סטרילי ולא בכביש ציבורי ומסכן אחרים.

Mמהר
02-11-2017, 11:52
אתת באמת מנסים להסביר למה קורס רכיבה זה דבר מועיל? השרשור הזה לא צריך להיות ברכיבה מתקדמת לדעתי. אני אומר נחזור להתווכח על לחץ על הרגלית הפנימית או החיצונית בסיבוב.

כRובי
03-12-2017, 06:28

לא.
אתה משלם 1500 שקלים כדי שילמדו אותך ענווה. ואולי גם צניעות.
תראה את המדריכים שם רוכבים, ותחזור לכאן לפורום כדי למחוק לעצמך את ההודעות. מהבושה על השטויות שרשמת.