מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לא מצליח לנקז אויר בהחלפת נוזל בלמים

avi8642
30-08-2015, 13:22
שלום. יש לי ג'וירייד 2009. החלפתי את נוזל הבלם הקדמי וכנראה עשיתי איזו טעות בניקוז הנוזל כך שידית הבלם משוחררת ואני לא מצליח לסדר את זה.

האם זה יכול לקרות כתוצאה מפתיחת שסתום הניקוז בלי להחזיק את הידית? ומה עליי לעשות כדי לסדר את זה?

תודה רבה מראש. אבי

Shasha127
30-08-2015, 13:32
לגשת למוסך ולשלם כמה שקלים שינקזו לך אויר.
לפי מה שתארת אתה לא יודע מה אתה עושה וברקסים זה לא משהו לשחק בו.

vy17206
30-08-2015, 13:42
החלפה של נוזל בלמים עושה רק מי שיודע להתעסק עם זה.
התהליך לא מורכב אך גם לא פשוט.
בתהליך הורדת השמן הישן יש תהליך של הוספת שמן חדש תוך כדי ריקון השמן הישן וזאת בכדי למנוע כניסת אויר למערכת.

israel
30-08-2015, 16:23
יש המון סרטונים ביוטיוב שמסבירים בצורה מאוד ברורה איך עושים את זה.
לפי מה שקראתי וצפיתי עד עכשיו הבנתי כך:
1:יש לפתוח פתח המילוי.
2:יש ליצור לחץ ע"י לחיצה על ידית הבלם ותוך כדי לפתוח בורג ניקוז אשר מחובר עם צינורית לבקבוק,לפני שידית הבלם מגיעה לסוף יש לסגור את בורג הניקוז ולשחרר את הידית,
3:כעת לבדוק כמה נוזל נשאר בפתח המילוי ואם מתקרב לסוף יש להתחיל להוסיף נוזל חדש.וחוזר חלילה עד שמצינורית הניקוז תראה נוזל חדש שיוצא וללא בועות אוויר,
4:לאחר מיכן למלא נוזל עד לקו המילוי ולסגור את פתח המילוי,

כמובן יש לשים לב שנוזל הבלם שלך מתאים,שים לב ישנם כמה סוגים dot3 dot4 dot5.וכמו כן יש להיזהר שלא ישפך על הקטנוע /בגדים הנוזל קורוזיבי .

לגבי הבעיה שלך לפי מה שהסברת ואם הבנתי נכון כנראה נכנס לך אויר למערכת או דרך פתח המילוי שהתרוקן לפני שמילאת נוזל חדש או מפתח הניקוז ע"י שעזבת את ידית הבלם לפני שסגרת את בורג הניקוז.

לצורך תיקון הטעות כאן אני פחות בטוח במה שאני כותב יש לבצע את אותן הפעולות שכתובות לעיל רק להמשיך לנקז עד לא תראה בועות אויר כלל.

גילוי נאות לא עשיתי פעולות אלו עד היום לכן קח את כל מה שכתבתי בערבון מוגבל כל האמור לעיל זה ידע תיאורתי (אולי אפילו שגוי)שלמדתי דרך קריאת מדריכים וצפייה בסרטונים ביוטיוב.

בהצלחה

Tribalmistyc2
30-08-2015, 16:30
אפשר לערבב בין דוט 3 לבין דוט 4 ובקטנוע המדובר גם אם תשים 4 זה לא ישנה דבר.

Yev.gavrikov
30-08-2015, 16:51
בעיקרון לא בעיה להחליף שמן בלמים פעולה די קלה שמצריכה השתתפות של שני אנשים.
אחד מפמפם את הידית השני פותח בורגנ ניקוז לטובת ניקוז שמן ישן ואויר.

קסד
30-08-2015, 23:37
פימפמת?