מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : וויברציות עקב מגן מנוע cb500x

spa-i0
09-02-2018, 19:17
שלום לכולם,
אתמול התקנתי במוסך מגן מנוע של givi לcb500x 2017,אחרי שיצאתי מהמוסך ועליתי לכביש הראשי התחלתי להרגיש וויברציות בכל האופנוע(כמובן שהכי מורגש בכידון וגם רואים במראות שזה רועד), הוויברציות בעיקר בתחום סביב 4900-5200 סל"ד וזה ממש ממש מפריע בידים(תחושה בקטנה כזאת של נמלים).
כמובן שבתום הנסיעה התקשרתי למוסך והסברתי לו על הרעידות וקבעתי איתו שאבוא למחרת בבוקר.
בערב חיפשתי על התופעה באינטרנט(פה בפורום לא מצאתי) ומצאתי שירשור יחסית גדול על זה בפורום בחול ששם נתנו המלצות מה לעשות עם זה, אז היום בבוקר בזמן שפירקו והרכיבו בחזרה שאלתי את המכונאי האם הוא מרכיב באותו סדר הרכבה כמו שהסבירו בפורום(כי ההוראות התקנה זה לא ממש הוראות התקנה אלא יותר תמונות שgivi צילמו של ההתקנה) והוא אמר לי שזה הסדר שהם הרכיבו את המגן.
אני גם מרגיש שההילוכים בסלד הזה נכנסים קשה יותר(מרגישים יותר פאק כזה בבורר הילוכים)

לשאלתי, האם מישהו נתקל בתופעה ויודע לעזור? אני רוצה להשאיר את המגן מנוע אבל אם לא תהיה ברירה ולא אצליח לפתור את זה אאלץ לפרק את זה ולראות עם המוסך האם ניתן להחזיר את זה.
תודה!

dice
10-02-2018, 07:54
עוקב

spa-i0
19-02-2018, 22:59
עידכון:
הורדתי את הפלסטיקים מהמגן(אלה שרשום עליהם ‘GIVI’) וזה הפחית קצת מהוויברציות וזה הרבה יותר נסבל ודיי התרגלתי לזה כרגע.
עוד משהו שהרגיש לי מוזר וחשבתי שזה קשור למגן מנוע , האופנוע הרגיש מוזר כזה ויחסית קשיח ומסתבר בסוף שזה בגלל שבמוסך מילאו לי כ3 psi יותר ממה שצריך , הורדתי אוויר והאופנוע חזר להיות כייפי כמו מקודם.
אולי בטיפול אתקין סוג של תושבות גומי כאלה להפחית עוד את הוויברציות אם כן אעדכן.