מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : גז לא חוזר למקום

aviv_a103
01-09-2015, 01:35
שלום לכם,
היום הwr125r שלי נפל לצד ומה שקרה זה שפשוט הגז לא חוזר לבד למקום, זאת אומרת אפשר להשאר על גז קבוע וצריך להחזיר אותו ידנית למקום. במקרה שזה קרה הייתי ליד מוסך, ואמרו לי שצריך להחליף ידית(לא היה להם), אבל אני חושב שזה איזשהו פשוט במנוע... יש למשהו פתרון? והאם התיקון מסובך? תודה לעונים

Jack_R1
01-09-2015, 09:10
3 אפשרויות:
א) ידית שבורה שיש לה חיכוך עודף עם הכידון \ בית הידית. אולי אפילו סתם ידית שזזה מהמקום שלה ולא מסתובבת בחופשיות - נתקעה יותר מדי פנימה.
ב) כבל גז שנפרם ו\או דורש שימון ו\או קרוב להיקרע.
ג) קפיץ המצערת על הקרב' נשבר\אף מהמקום.

פשוט לעבור ולבדוק. סביר להניח שתיעצר באפשרות הראשונה.

לגבי "תיקון מסובך" או לא - תוריד ספר רכב, פתח אותו ותסתכל מה ההוראות לפירוק הידית.

R86
01-09-2015, 13:57
3 אפשרויות:
א) ידית שבורה שיש לה חיכוך עודף עם הכידון \ בית הידית. אולי אפילו סתם ידית שזזה מהמקום שלה ולא מסתובבת בחופשיות - נתקעה יותר מדי פנימה.

לגבי "תיקון מסובך" או לא - תוריד ספר רכב, פתח אותו ותסתכל מה ההוראות לפירוק הידית.

עף*

aviv_a103
01-09-2015, 16:14
3 אפשרויות:

הייתי במוסך ובאמת מה שקרה זה האפשרות הראשונה, פשוט הפלסטיק התעקם והתחכך וככה לא חזר למקום.
תודה רבה אחי

nihrider
01-09-2015, 19:05
החליפו או תיקנו?

aviv_a103
01-09-2015, 19:21
החליפו או תיקנו?

תיקנו... לא היה טעם בלהחליף