מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בחירת אופנוע חדש

Shiek
04-06-2015, 21:34
שלום לכולם,
אני לפני קניית אופנוע חדש, כרגע עקב תקציב נמוך התמקדתי בדיוק 390 (יש מבצע - 44 אלף), ב z300 של קוואסאקי ובgw250 של סוזוקי.
סוזוקי הכי זול ולכן מפתה, גם הביקורת עליו לא רעות (לא מצויינות כמו השניים האחרים אבל...), וראיתי שעופר אבניר פתחו במבצע על קסתומיזצייה אצל ליאור ברוך (bot) שאני מאוד מעריך.

עריכה: האופנוע ישמש לנסיעות יומיומיות של עד 40 דק' בעיקר בכבישים פתוחים (אני לא רוכב מהיר במיוחד), וטיולים בסופ"שים לרוב לבד.

אשמח לקבל ממכם המלצות לגבי איזה כלי לרכוש.

R86
04-06-2015, 23:11
רכבתי על הדיוק הקטן,מרגיש זול,זול מאוד,לא יודע אם גם ב390 זה אותו הדבר.
בקוואסאקי אני לא נוגע מתוך עקרון (שמתבסס על שישה מנועים שונים שלהם) אבל אל תיתן לזה להשפיע עלייך,מדובר על דגמים ישנים שלהם.
הסוזוקי הוא החלש מבין השלושה ולפי הניסיון שלי עם החברה (גם עם אופנועים חדשים יותר) הם מאוד אמינים (מלבד מנוע אחד שעשה לי את המוות).
תקרא מבחני דרכים,תעשה רכיבת מבחן על שלושתם,תשמע ביקורות מאנשים אחרים (ולא מילדים בני 16) ותגיע להחלטה שלך.
אני,כנראה הייתי הולך על ההונדה cb500 משהו.
גילוי נאות,אני ילד בן 16 (וחצי)

Smi1ey
04-06-2015, 23:27
הגיע גם למטרו הימאהה r3 שגם אותו אתה יכול לשקול... אומנם קצת חורג מהתקציב אבל אולי תתאהב בו במבט ראשון.
שנית, הכלים דיי חדשים בארץ ולכן יש במידה מועטה ביקורות בעברית, אם בכלל...
אז נשאר לך להסתפק בביקורות בחו"ל + נסיעות מבחן.

shai_s
05-06-2015, 12:43
אחי בתקציב שלך והכללי רק הונדה אך ורק הונדה אני אוהב נייקד לכן אני על cb500f כבר 4 חודושים מרוצה עד הגג עודה כל יום 80 קמ וטיולים בסופש גם לנסיעות ארוכות הוא נוח , אני לא נמוך (1.84) , אחלה אופנוע אחזקה נוחה (עם תביא חלקים מחול אז גם לא יקרה) וזהו בעיקר תרצה עוד פרטים תשאל.

budahh767
05-06-2015, 13:17
אם אתה חייב אופנוע חדש מהסוכנות הייתי ממליץ על Z300 / zx300, לטעמי זה לא נכון כלכלית.
אם אתה רוצה אופנוע שיתן לך תמורה הרבה יותר גבוהה חפש משומש במצב טוב לA1

גילוי נאות, אני מוכר את הדיוק של (מוגבל ברישיון לA1)

בחתימה.

בכל מקרה, שתהיה לך הצלחה במה שתבחר, מלבד הGW שניהם כלי טובים.