מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אין לאופנוע כוח להמשיך , גלגל שיניים?

CBR_Rider
05-09-2015, 11:56
אופנוע cbr 125 , הכי הרבה יצא לי לסגור איתו 130
למנוע תגובות כמו ''תגיד תודה זה כולה 125'' או כדומה ברור אני יודע שהוא לא יסגור 160 אבל בכל זאת
לחבריי ..גם כן סיביארים ודיאלים וכו' הכל 125 ותאכלס לא הגיוני לי שכולם פשוט עוקפים אותי בהרבה בכביש מהיר ..
אני נוסע במהירות 125 ואני על טור 9 ויש לי עוד טור וחצי אפילו 2 טורים למשוך אבל פשוט הוא לא זז הוא אין לו כוח יותר וחברים פשוט עוקפים אותי בקלות
וזה מוזר כי ישלי עוד 2 טורים למשוך ולא אני לא משייט על 125 אני משייט על 100 אבל זה סתם לסגירה וזה
זה ממש מוזר מה יכולה להיות הבעיה? אמרו לי צריך להחליף לגלגל שיניים יותר גדול
והאופנוע כן שמור ועובר טיפולים, אם אכן זה גלגל''ש אפשר המלצות לטובים?

doutsh
05-09-2015, 11:59
החלפת גלגל שיניים תפגע בתאוצה.
אתה באמת מוכן לפגוע בכל השימוש באופנוע בשביל "סגירה"?

JohnnyDee
05-09-2015, 12:11
תקנה 250.
תחליף תעג'לה

Jack_R1
05-09-2015, 12:13
גם "מתחמם מהר ביחס לחברים", גם "לא סוגר מספיק ביחס לחברים"...
אני חושב שהבעיה שלך מתחילה ומסתיימת בזה שאתה יותר מדי מסתכל לכיוון החברים. בד"כ במצב הזה אתה גם נמצא בסיכון להיפגע, כי לרכב וללמוד לרכב צריך בהתאם לסביבה ולא בהתאם לחברים.
והבעיה הזאת לא קשורה לפורום הטכני.

וגם ה-130 שאתה סוגר מדומים, אם מסתכלים על הספידומטר המזייף מהצד, כדי שיזייף עוד יותר.

R86
05-09-2015, 21:22
כנראה מנוע,סיפור של לפחות 8 אלף
מוכן לתת לך 2000 ולקחת אותו ממך...
ועכשיו ברצינות,
cbr לא "סוגר" 130 וגם לא מתקרב לשם,בהנחה שלא בוצעו שינויים כלשהם באופנוע.
איזה שנה? הזרקה או קרבורטור? כמה קילומטר? יחס גלגלי שיניים מקורי? ולאלו אופנועים בדיוק אתה משווה?
כמה אתה שוקל? האם יש לך קסדה מספיק אווירודינמית?
ובכלל,מה אכפת לך כמה הוא סוגר? מאיפה בא הטמטום הזה?
אני רוכב עם חברים הרבה הרבה יותר מהירים ממני על אופנוע שהוא חצי מהנפח ומההספק שלהם ואף אחד מאיתנו לא מושך את האופנוע לקצה,
כל אחד בקצב שנוח לו ומקסימום מחכים (לי).
אם הם לא אל תרכב איתם.
וסתם לידע ככלי,אם תחליף לגלגל שיניים יותר גדול תפגע במהירות הסופית אז תפסיק להקשיב לאלה שאמרו לך.

CBR_Rider
05-09-2015, 23:41
כנראה מנוע,סיפור של לפחות 8 אלף
מוכן לתת לך 2000 ולקחת אותו ממך...
ועכשיו ברצינות,
cbr לא "סוגר" 130 וגם לא מתקרב לשם,בהנחה שלא בוצעו שינויים כלשהם באופנוע.
איזה שנה? הזרקה או קרבורטור? כמה קילומטר? יחס גלגלי שיניים מקורי? ולאלו אופנועים בדיוק אתה משווה?
כמה אתה שוקל? האם יש לך קסדה מספיק אווירודינמית?
ובכלל,מה אכפת לך כמה הוא סוגר? מאיפה בא הטמטום הזה?
אני רוכב עם חברים הרבה הרבה יותר מהירים ממני על אופנוע שהוא חצי מהנפח ומההספק שלהם ואף אחד מאיתנו לא מושך את האופנוע לקצה,
כל אחד בקצב שנוח לו ומקסימום מחכים (לי).
אם הם לא אל תרכב איתם.
וסתם לידע ככלי,אם תחליף לגלגל שיניים יותר גדול תפגע במהירות הסופית אז תפסיק להקשיב לאלה שאמרו לך.

גבר, בסקאלה אצלי מראה על 130. האופנועים שאני משווה הם גם סיביארים 125 כמו שלי והם עוקפים אותי במלא במהירות סופית
אני רזה יותר מהם
הזרקה
קמ 26 אלף לשנת 2011
אמרו לי שזה החלפת גלגש

Jack_R1
06-09-2015, 01:26
אוקיי, השרשור הזה לא הולך לשום מקום. מקווה שיהיה שרשור אחר על יחסי גג"ש שבו אפשר יהיה לפרט על השינויים כמו שצריך.
קח, תאמן את האנגלית שלך:
http://www.bikebandit.com/community/guides/how-to-choose-motorcycle-sprockets
ועזרה האחרונה - אם האופנוע לא מגיע לסל"ד המקסימלי בהילוך האחרון, אז צריך להוסיף שיניים מאחורה (להעלות את היחס).
מכאן, תתרסק בכוחות עצמך.